Skoda Scout i Sportline Kodiaq: SUViger lub sportu

IAA 2017

Skoda wachlując ofertę Kodiaq aby kontynuować. SUV można było w urządzeniu Skautowego i Sportsline. Obie wersje zadebiutowały w Genewie. Teraz nie jest cena Skoda Scout Kodiaq.

12.09.2017 Uli Baumann Napędzany
  • NOWOŚĆ! Ceny od Skoda Scout Kodiaq
  • Informacje o Skoda Scout Kodiaq
  • Informacje o Skoda Kodiaq Sportsline

Wydajność Skoda Scout Kodiaq potęguje elementów w kolorze srebrnym, w tym charakterystycznym przed wjechaniem pod pojazd ochrony iz powrotem. Istnieje również specjalnie sporządzone 19-calowe aluminiowe felgi, przyciemniane tylne i ciemne tylnych szyb bocznych.

Kodiaq Scout tylko z napędem na wszystkie koła

Kratka jest otoczona ramką w kolorze srebrnym. W ten sam odcień, listwy dachowej, obudowa zewnętrzna lustra otacza okien bocznych i ochrona przeciwnajazdowa znajduje się poniżej zderzaka optycznie podzielony na trzy części są zaprojektowane z przodu i z tyłu. Ponadto scout na przednich błotnikach i schowek nosi małą tabliczkę z nazwą modelu.

Do zaawansowanych funkcji Kodiaq Scout standardowego asystenta off-road, szorstka pakiet drogowy z podwozia i ochronę silnika i pomocy w parkowaniu zawierać przednie i tylne. We wnętrzu są dostarczane z kierownicy wielofunkcyjnej, LED oświetlenie otoczenia, system infotainment w foteli Alcantara, tapicerka drzwi w Alcantara wystrój, pedały ze stali, tekstylne dywaniki i progi drzwi z logo Kodiaq.

Jako napędu są dwa silniki benzynowe i wysokoprężne o mocach od 150 do 190 KM są dostępne. Napęd na wszystkie koła jest zawsze na pokładzie.

Ceny zaczynają się od 35,050 euro

W chwili obecnej, Skoda Scout Kodiaq nakazał rozpocząć ceny na 35,050 euro za 1,4 litra ACT 4x4 150 KM i dezaktywacji cylindrów. Ogólnie rzecz biorąc, Skoda oferuje w modelu dwóch benzynowych i dwóch wysokoprężnych. Początkowy model jest sprzężony z przekładnią sześciobiegową. Z sześciu-biegowa DSG Skoda wzywa do małej 150-konnym silnikiem benzynowym do 36,850 euro, górna jest silnik benzynowy 2.0 TSI wtedy 4x4 180 KM i siedem-biegowa DSG do 38,350 euro. Na stronie napędowego, ceny zaczynają się od 37,690 euro dla TDI dwulitrowy 150 KM i sześciobiegową manualną skrzynią biegów. Odert klienta siedem-biegowa DSG będzie 39,490 euro należnych dla wersji 150 KM i 40,890 euro za 190 KM Skoda Kodiaq Scout.

Sportowy niż Sportsline

Skoda Kodiaq Sportsline scharakteryzować sportowych rysowane elementy projektu wewnątrz i na zewnątrz, a także specjalne koła. Wśród sportowych akcentów zawierać załączniki czarny posiadanych jako krata, relingi dachowe, obudowy lusterek bocznych i boczne okno otacza. Tylne szyby boczne i tylne są ciemne przyciemniane. Tylny widok jest oznaczony przez wąski srebrnym pasku poniżej zderzaka. Listwy ochronne boczne są malowane w kolorze nadwozia. W standardzie są 19-calowe felgi aluminiowe w nowym specjalnym stylu. Opcjonalnie koła w formacie 20 cali są dostępne. Na przednim błotniku, istnieje też niewielka tabliczka z nazwą modelu.

Linia Sport opiera się na ambicji sprzętu, a także oferuje Alcantara siedzenia sportowe, skóra na kierownicy i gałki zmiany biegów, aluminiowe pedały oraz dodatkowych oznaczeń na wyświetlaczu.

Dla linii Sport dwa silniki benzynowe i wysokoprężne są dostępne. Usługi w zakresie od 150 do 190 KM. Napęd na wszystkie koła jest zawsze na pokładzie. Ceny nie zostały jeszcze nazywa.

Więcej o Skoda Kodiaq