Nowa Dacia Duster (2017): SUV jako siedmiomiejscowej

IAA 2017

Dacia Duster pokazuje nowy w 2017th IAA Począwszy od 2018 roku, druga generacja SUV trafi do sprzedaży. Wersja siedem-osobowa nastąpi później.

12.09.2017 Holger Wittich 6 komentarzy Napędzany

W wielkości, Dacia Duster pozostaje prawdziwe: Pozostaje przy 4,30 m długości i 1,80 m szerokości. Wizualnie, druga generacja SUV z oszczędności, ale wyraźnie przepracowany. Zatem, reflektory ruszyć dalej na zewnątrz, tak że szersza Duster działa. W ciągu dnia z włączonymi światłami LED jest podzielony na trzy, bardzo wyprofilowane kaptur. Oprócz nowej kraty, model podany jest szerszy odpadnie, która wyróżnia się jako zapięcie aluminioumfarbene znacząco od zderzaka. Dacia podkreślenie, że ochrona jest odporna na zarysowania.

Dacia DusterRóżnice między Duster 1 i Duster 2 12 sek.

Seitenansciht pozostaje prawdą, z trzema oknami i zacofanej rosnącej linii okien. Jednakże, przednia szyba jest przesunięty o dziesięć centymetrów do przodu i więcej geneigt.Die konturów słupka zostać przedłużony przez nowo opracowanych relingi dachowe, dodane w spalanym nadkola oraz 17-calowe felgi. Tylna pokazuje się z szerokimi ramionami i również umieszczone daleko na zewnątrz tylnych świateł. Typowy styl Dacia elementem są cztery segmenty tylne światła.

Dwa benzyna, diesel do dwóch Dacii Duster

Jak już jest Dacia Duster oferuje z przodu iz napędem na wszystkie koła. Pozostaje w dwóch silników benzynowych i wysokoprężnych, a także napęd z gazem płynnym (LPG). Podstawowy model jest SCE Saugbenziner 115 z napędem na przednie koła, który jest także dostępny w wariancie gazu. Turbo benzynowy TCe 125 jest dostępny z przodu iz napędem na wszystkie koła. Wysokoprężny silnik entry-level jest dCi 90 z napędem na przednie koła. Im silniejsze dCi 110 umożliwia wybór dwóch i czterech napędzanych kół. Tylko dla dCi 110 jest Doppelkuppluns automatyczna EDC w wyborach.

Blind Spot Warner i nadokienne

Ścierka (2017) Zdjęcie: DaciaDas wnętrze Duster przekształciła Dacia i zmodernizowane.

Wzmocniony korpus jest poprawa bezpieczeństwa. Istnieją również nadokienne że używa Dacia po raz pierwszy. Aktywne bezpieczeństwo poprawiła ostrzeżenie martwego pola, który wykrywa kanciaste pojazdy USG martwy i ostrzega z lekkich luster z niebezpiecznych zmian pasa ruchu. Nowy na pokładzie znajduje się także Hill Start Assist i funkcją do włączania i wyłączania światła mijania.

poprawy keycard HF komfort opłatą, w której klucz może pozostać w kieszeni, system kontroli klimatu i poprawy standardowych siedzeń. W przeprojektowany kokpit ekranu siedzi nową ewolucję mediów Nav między nowo zaprojektowane otwory wentylacyjne i klawiatury przełącznika. Kierownica posiada - jak w Sandero - cztery szprychy Huptaste już nie znajduje się w trzonie kolumny kierownicy.

Dacia Duster z siedmioma siedzeniami Wielki

Później nie będzie to wersja siedem-osobowa z trzecim rzędem siedzeń. Jednak Dacia Duster przychodzi Wielki w 2018 roku na rynku i dostaje większy rozstaw osi. Oczekuje się, że około 20 cm dłuższy (4,70 m) nie z pięcioma miejscami siedzącymi, co również znacznie Na długości około 4,30 do 4,50 metra. W ciągu pięciu-osobowa powiększa swoją objętość bagażnika 500 litrów, oczekuje się, że siedem-osobowa wymyślić co najmniej 650 litrów.

Wczesne 2010 roku Dacia Duster została uruchomiona w cenie 11.900 euro na rynku, w wersji na wszystkie koła z niej kosztuje 13.700 euro. Do tej pory, Dacia przyniósł z SUV ponad milion modeli w ponad 100 krajach na mężczyznę.

Więcej o Dacia Duster