Erlkönig Mercedes A-Klasa W177: New Compact Generation 2018

Mercedes przyniesie początku 2018 roku, nowa generacja A-Klasa (W177) na rynku. Ale burza Herwart teraz pozwala nam spojrzeć na uncloaked A-Klasy.

02.11.2017 Holger Wittich 14 Komentarze

Czasami Hunters Erlkönig mieć również szczęście i po prostu dobry czas na miejscu być - a mianowicie, gdy Sturm Herwart wegpustet plandeki z pojazdów testów zderzeniowych i umożliwia dobrą widoczność z najnowszych modeli. Więc Herwart ma więc „zdemaskowany” w ostatnich dniach, A-klasy i A-klasa sedan. To, co jest znaczącym rozwój kompaktowy model z wąskimi reflektorami, węższy grill i zmienionego tylnego końca. Mniej linkę na stronie są także określić, jak szeroki słupek C.

Nowy Mercedes Klasy A z nowych wariantów

Od 2012 roku, A-Klasa (wewnętrzny W176) w Niemczech na początku i jeszcze inne modele Mercedesa GLA, CLA i CLA Shooting Przerwa produkowane na platformie MFA (modułowa platforma z napędem na przednie koła) Dodatkowo w oparciu obecnie nadal Infiniti Q30 i QX30 na tej platformie.

Mercedes A-Class ErlkönigErlkönig w Nurburgring nakłada 2:13 min.Mercedes A-Klasa Zdjęcie: Christian SchulteSo robi nowy Mercedes A-klasa. Pod względem rozmiarów, model ten nie definiuje.

Nowa generacja Klasy A, liczba wariantów wzrośnie - m.in. wersja sedan z A-klasy, które powinny być interesujące dla rynku chińskiego i Mercedes GLB, które powinny być zorientowane jako mały SUV w G-Class. nowa podstawa MFA2 służy jako platforma dla wszystkich modeli. Powinien on pomóc ciężar pojazdu ponownie zmniejszona o 50 kilogramów i aby ciało bardziej sztywna. Rozstaw osi nowego Mercedesa A-klasy rośnie o około 2 centymetrów, które powinny przylatują w najlepsze. Zwłaszcza tylne wejście okazać się wygodniejsze.

Wirtualny kokpit dla A-klasy?

Mogą wtedy być zadowolony, oczywiście, nowo zaprojektowane wnętrze, pozostaje pytanie, czy duże monitory kabinę od S i E i C-Class nadal być przekazywane dalej.

Erlkönig Mercedes A-Klasa Zdjęcie: Stefan Baldauf jeszcze zamaskowane z ramą kabiny: Nowe wyświetlacze cyfrowe w A-klasie.

Pierwsze wskazanie jest badanie EQ, tutaj są ekrany były bez dachu kabiny darmo na desce rozdzielczej. Nasze pierwsze zdjęcia Erlkönig potwierdzić. Mimo, że kokpit nie jest zafałszowane z drewna klejonego ramy, wyświetlacze cyfrowe są jednak rozpoznać. Podobnie, duży ekran na środku deski rozdzielczej. Nosi ramki chrom i faktycznie pokazuje się tylko niewielką rozgraniczający szczyt. Czy będzie w wersji podstawowej jest nadal instrumenty analogowe, jest wciąż niejasna. W średnim okresie Insturmente analogowych miał swój dzień. Obrotowy kontroler przycisku na konsoli środkowej również miał swój dzień.

Infiniti QX30 11/2015 L. A. Auto Show Zdjęcie: InfinitiAuch Infiniti QX30 (rysunek) i Q30 są oparte na platformie Mercedesa.

Nowy znowu A-klasa z małych silników z Renault

Oczywiste jest jednak koncepcja silnika. Mniejsze silniki wysokoprężne będą dostarczane przez partnera Renault ponownie w nowej generacji. Silnik napędowy dwulitrowym zostaną zastąpione OM 654 jednostek, takich jak te, które stosuje się w nowej klasy E. To sprawia, 150 lub 194 KM.

Mercedes-AMG 4Matic A45, widok z przodu Zdjęcie: wersja Hans-Dieter SeufertAls AMG sprawia, że ​​A-klasa obecnie 381 KM - w przyszłości to, aby przejść nad 400-hp znaku.

Silniki benzynowe to również nowa generacja silników na początku. Napędy wewnętrznie M254 wyżej (następca M274) są wprowadzane do 2017th Wciąż ma przemieszczenia 2-litrową, bezpośredni wtrysk i turbodoładowanie - chociaż mógłby być stosowany również e-ładowarki. W uzupełnieniu do A250 i wersji AMG 45 (400 KM), również zostaną umieszczone w klasie A, nowej wersji elektrycznej. Moc wyjściowa: około 280 KM. Wersja AMG z A-klasy będą mieć więcej niż 408 KM, który będzie wyczerpanie: od nowego dwulitrowych. Czterocylindrowy z generatorem napędem pasowym rozrusznika i 48 V układ elektryczny jest połączony, dzięki nowej Neugang automatyczna z czterech kół. Zastępuje on obecny siedem-biegowa automatyczna i pozwala na szersze rozprzestrzenianie, a także wytrzymać większy moment obrotowy. E-Turbo odbędzie również później w podajniku A-Class.

Erlkönig Mercedes A-KlasaNowa generacja świeżo złowionych 2:26 min.

Jeśli chodzi o technologii hybrydowej, A-Class jest uaktualniony. Zakres całkowicie elektryczny wyniesie maksymalnie 100 km.

W przeciwnym wypadku, druga generacja pracować aż braki pierwszego. Większa jasność, większy otwór bagażnika i więcej miejsca z tyłu są poszukiwane. Pod względem wzornictwa, nowa A-klasa ze znacznie mniejszym linkę pokaże. Nowy Mercedes A-Klasa uruchomi wycenione więc jakieś 25.000 euro.

Więcej o Mercedes A-Class