Nowy Suzuki Swift Sport o mocy turbo (2017): Mały samochód jest mocniejszy i 80 kilogramów lżejszy!

IAA 2017

Nowy Swift Sport jest tutaj! Na IAA, mini-hot hatchback został odsłonięty - a wraz z nim jego dane techniczne. Highlights: niesamowite lekki i mocny silnik turbo.

12/09/2017 Roman Kopuły 4 komentarze Napędzany

80 kg oddzielić nowy Suzuki Swift Sport od swojego poprzednika. Ważył już wystarczająco żywy napędzany przez naszych standardów życia Swift ponad 1000 kg, to nowy sport tylko 970 kg. On waży około tak mało jak Smart Forfour - z dużo lepszej wydajności.

Nowy Suzuki Swift Sport z turbodoładowanym czterocylindrowym i 140 KM

Sercem nowego Swift Sport to nie tylko spadek wagi, ale również nowy silnik. poprzedniego zbioru lub naturalnie wolnossącego silnika z 1,6 litra przemieszczenia i 136 KM, oranie w nowym modelu tym turbodoładowania czterocylindrowy (już znane z innych modeli Suzuki) z przesunięciem o pojemności 1,4 litra i wtrysk bezpośredni.

Suzuki Swift Sport Zdjęcie: BMW M2 nie SuzukiHat: ciśnienie doładowania wyświetlacz temperatury i olej! są&# 39; s ale nowy Swift Sport. Cool!

Ostateczna wydajność jest prawie taka sama: 140 KM (103 kW) istnieją w nowej Swift Sport. W tym celu, moment obrotowy wzrósł o 70 Nm gwałtownej od 160 do 230 Nm. Wzrost o blisko 50 procent. Na wartościach Sprint Suzuki jeszcze nie objawił. Jednak znak 8-sekundowe powinno być luźne do zgryzienia.

Kiedy jeden bieg nie odważy eksperyment: brak podwójnych łączników, nieautomatycznym tylko sześć-biegowa manualna skrzynia biegów jest dostępna dla Swift Sport dla wyborów. Równomierne sięga do poprzednika, ale został zoptymalizowany dla płynniejsze zmiany biegów i teraz ma (podobno) bardziej precyzyjne wytyczne ulice.

Sportowy wygląd, sportowy zawieszenie

Podobnie jak jego poprzednik Suzuki wykorzystuje sportowe wzornictwo przedniej osi z tzw Monroe amortyzatorów, które są świadczone przez dostawcę Tenneco w nowym Swift Sport. Stabilizatory namnożono i dostarczany do nagrania z łożyska teflonowe - co nieznacznie zmniejszyć twardość w reakcji.

Suzuki Swift Sport Zdjęcie: Aktualności Press Crisp Stopień: Nowy Suzuki Swift Sport wraca do spalin duplex z dwoma końcówkami.

W tym samym czasie, jeden ma łączy piastę koła i łożysko koła do komponentu, w wyniku czego poprawie sztywności pochylenia na zakręcie. Podobne modyfikacje można również znaleźć na oś tylną, która powinna być wyraźnie sztywniejsza niż jego poprzednik.

Do Swift jest nadal Plus 20 mm większy rozstaw osi, plus 40 mm rozstaw kół na osi przedniej i tylnej. Ciało siedzi 15 mm bliżej asfaltu i mierzy 40 milimetrów więcej szerokości. Blokada różnica nie zainstalowano również nowy Suzuki Swift Sport. Standardowo Swift Sport rzuca na 17-calowych obręczach. Tymczasem prawie zwykle: Grill pochodzi z wzorem plastra miodu. Podobnie jak jego poprzednik, nosi dwustronnego układu wydechowego z rury wydechowej po lewej i prawej stronie.

Nowoczesny system infotainment i użyteczne dodatkowe instrumenty

Zdecydowanie sportowy zaprojektowany Suzuki także wnętrze nowego Swift Sport. Dominują kolory czerwony i czarny. ma czerwone tło, na przykład, tachometr. Plus: Również na dodatkowych instrumentów Suzuki myśli, że informuje kierowcę o ciśnieniu doładowania i temperatury oleju. W łączności z Suzuki Swift Sport wspiera integrację smartfonów firmy Apple carplay, Android samochodów i Lustro linku.

Ceny i data na rozpoczęcie nie nazywa Suzuki.

Więcej o Suzuki Swift