Abt Skoda Octavia RS 315 KM w czeskim kombi

Abt dostraja Skoda Octavia RS do fest 315 KM i umieszcza go na małej serii zaledwie 25 egzemplarzy. Który ma mieć tylko niektóre podmioty gospodarcze.

10.07.2017 Uli Baumann Napędzany

Fabryka prąd Skoda Octavia RS jest wyposażony w silnik benzynowy pod maską maksymalnie 230 KM i 350 Nm na początku. ale jeśli połączenie z Czech przechodzi przez ręce tuner Abt z Bawarii, a następnie bańka znad dwulitrowy czterocylindrowy turbodoładowany silnik benzynowy z nowym oprogramowaniem i sportowym katalizatorem do 315 KM. Maksymalny wzrost momentu ducrh zaangażowanie do 450 nm. Maksymalna prędkość wzrasta do 252 km / h i czas sprintu spadnie do 6,3 sekundy.

W celu za wiele mocy jest zawsze przyniósł mimo napędu na przednie koła bezpiecznie torze, Abt zainstalowane własne sprężyny podwozia. Te doprowadzenia Octavia Combi 20 mm bliżej asfalcie, co poprawia zarówno krzywa wydajności, a także sprawia, że ​​sportowy wygląd. Praktyczny efekt uboczny: Krawędź załadunku jest niski.

Ekskluzywne felgi do specjalnego modelu

Chociaż osiągi i sportowe sprężyny od normalnego programu Abbot czerpać, montowane felgi aluminiowe nie są dostępne: dla kół ze stopu typu ABT ER-C były wyłącznie dla tej serii w tym szczególnym normalnie niedostępne Finish „matowo-czarny” mety. Koła ze stopu metali lekkich w rozmiarze 8.5x19 cali wyposażone są ET45 z wyczynowych opon letnich w rozmiarze 225/35 R19. Pakiet będzie jednak znaleźć nawet 18-calowe standardowe koła, które są wyposażone w opony zimowe.

Mieć 25 kopii 315-KM Octavia RS Combi z DSG wyłącznie za pośrednictwem dealerów samochodowych EF S Automobile GmbH, spółka z Grupy Emil Frey Niemczech z czterech miejscach w regionie Stuttgart. Jako cenę bazową 45,795 euro na miano. Wtedy premia na środowisko z 5000 euro ma zostać przyznane. ale silnik strojenie się można również zamówić dla każdego Octavia RS z 230 KM przy Abbot w cenie 3,580 euro.

Więcej o Skoda Octavia