Nowy VW Scirocco R (2014): PS odnośnika z faceliftingu

VW idzie do remontu w Scirocco sport coupe na Geneva Motor Show. Także obecny jest "R"Wersja z dwulitrowym silnikiem z turbodoładowaniem, który otrzymuje odświeżania przy wzroście mocy 15 KM do 280 KM. Zewnętrzna i wewnętrzna również przeszedł lifting.

16/02/2014 Roman Kopuły Napędzany

VW Scirocco R stoi z jego dwulitrowy turbo bezpośrednim wtryskiem i 280 KM oczywiście górze modelu hierarchii. Silnik jest już znany z Seat Leon Cupra 280th Nazwany po pustyni wiatr Scirocco wysyła swoją moc tylko na przednie koła.

Nowy VW Scirocco R z 280 KM dwulitrowego silnika turbo

Poniżej model R wciąż czeka jednak mocniejsze silniki w VW Scirocco. Drugi najsilniejszy silnik zgodnie z "R" jest 2.0 TSI o mocy 220 KM z VW Golf GTI. W porównaniu ze wstępnie facelift modelu urządzenia wydajność wzrasta o mocy 20 KM, a spożycie może zrównoważyć się w 6,0 litra na 100 km.

Również sześć litrów będzie konsumować spełnia swoją rolę już w Audi A3, trzecim najsilniejszym silnikiem benzynowym o mocy 180 KM. 184 KM, dopasowany z VW Golf GTD 2.0 TDI. Diesel jest także najmocniejszy wariant wysokoprężny. Wszystkie silniki pod silnikiem 280 KM wyposażony w system start-stop. i że ze zwiększoną mocą silnika - a zatem przez dalszych środków w ograniczonej wyników spożycia bez wyjątku we wszystkich modelach.

Na zewnątrz pod skalpelem

Jeśli zamkniesz pokrywę, wówczas nowe reflektory bi-ksenonowe pokazać (Scirocco opcjonalnie w serii R-wariantu), które zostały już zintegrowane zakrzywionej diodowe światła dzienne pod obiektywem. Poniżej systemu oświetleniowego, przedni zderzak został ponownie zaprojektowany i trzy części. Przebudowana pokazać sekcje boczne i tylne. VW Scirocco R nosi czapki matowe chrom drzwi lustro. Obrzeża boczne zostały poszerzone i dynamiczny kształt. Nowy fartuch z tyłu ma nowy design z wylotów powietrza za opony.

Poniżej wystają jak poprzednie dwie chromowane końcówki rur wydechowych spalin na otwartym terenie. Powyżej tylnych świateł, aby błyszczeć w technologii LED i rysowane są dalej w kierunku środka pojazdu. Zakończenie pojazd nieco większy spojler krawędzi dachu dla sportowy wygląd i równowagę zapewnia aerodynamiczny. VW Scirocco R obuty fabryki z 18 cali mierzona felgi. Opcjonalnie, za dodatkową sportowego coupe kosztów może zostać wzbogacona o 19-calowych kołach. Za kołami peeps sportowy układ hamulcowy z "R"Logo produkowane.

Świeże wnętrza w nowym VW Scirocco R

Wewnątrz VW Scirocco R wiele się zmieniło. Najbardziej zauważalne zmiany są trzy wskaźniki na desce rozdzielczej. Dają one informacje na temat ciśnienia doładowania, temperatury oleju oraz za pomocą stopera oraz czas okrążenia. Zestaw wskaźników z prędkościomierzem i obrotomierzem został przeprojektowany, aby ułatwić czytanie. W przeciwnym razie, nie jest jeszcze obecny model, sportowe koło kierownicy płaskodenne skórą, sportowe fotele i "R"Emblematy na niektórych aplikacjach, takich jak wkładki kierownicy.

Na życzenie, klient otrzyma wiele dodatków jak w VW Scirocco cywilnego również w wersji R. Jak to system dźwięku Dynaudio, asystent parkowania i farby wykończenia do wyboru. Jego premiera nowego VW Scirocco na Geneva Motor Show. produkowany jest kompaktowy samochód sportowy w Portugalii.

Obrót nowego VW Scirocco pochodzi z sierpnia 2014. Ceny zostały określone, czy nie. Mała dygresja: W 1974 roku, Scirocco I TS kosztować 11,745 marek niemieckich z 85 KM. Przybysz z roku 2014 może być nieco droższe.

Więcej o VW Scirocco