Pössl Camp: Rochester Nowy kompaktowy camper

Specjalista motorhome Pössl wzrasta o jeden rozmiar mniejszy niż poprzednio, i pokazuje na Caravan Salon w Düsseldorfie z Camp Ster swój pierwszy kompaktowy camper. I to nie tylko cena jest gorący.

17.08.2016 Uli Baumann 3 komentarze

Dzięki nowej generacji samochodów dostawczych z grupy PSA nowa podstawa sugeruje się dla budujących domy silnika. Niemal identyczny początek Peugeot podróżnik, Toyota PROACE a nawet Citroën Kosmiczne Tourer na rynku. A ponieważ Pössl jest już w lidze z jego dużych modeli z CITROEN, również podstawę Camp Najczęściej francuskiego nadchodzi.

08/2016, Pössl Obóz Ster Zdjęcie: PösslDer Obóz Ster wydaje funkcjonalne.

Moduł kuchnia może być usunięty

Przepis na Pössl obozie Rochester jest znany i sprawdzony. Obrotu siedzenia w kabinie są połączone z przesuwną stanowisku dwumiejscowego, szafy, jest w chłodnicę skrzynkową (opcjonalnie) i wymienny moduł kuchni. Moduł kuchnia łączy piec dwu-palnik gazowy, umywalka, szafka i stolik składany.

Leżącej powierzchni składany tylnej wymiarach 1,14 m do 1,99 m stanowisku, mebla wyjmuje się nawet 1,50 m szerokości. Innym sypialni znajduje się dach ze zdejmowanym przodu. Tutaj zmęczone głowy oczekuje sypialny 1,20 x 2,00 m. Pomimo się dachu 4,95 m długości Pössl Obóz Ster pozostaje w pełni kompatybilny z Parkhaus 1,99 metrów.

Pössl Obóz Ster w konkurencyjnej cenie

Dla bardziej codzienny jazdy dodatkowe trzy banku mogą być montowane bez szafki kuchennej - wtedy z czterech, siedmiu-osobowa. Oraz ładowności do 800 kg obozie Ster pakuje również większych obciążeń - zarówno w życiu codziennym, czy dla przyjemności. Praktycznie też otworzyć osobno i zamykana tylna szyba i składane stoliki na przednich siedzeniach.

Aby mieć Pössl Obóz Ster jest dostępny w czterech wersjach wykonania. Silnik jest podstawa 95 HP 1,6 litra Silnik Diesla z przekładnią manualną 5 prędkości. Wersja dwulitrowy jest oferowany z 115, 150 i 180 KM. Najwyższy model standardowo wyposażony jest w 6-biegową automatyczną skrzynią biegów, dwa pozostałe jako przełącznik ręcznie z 6 kursów.

Cena bazowa dla Pössl obozie Ster to 37,999 euro, topowy model będzie kosztował co najmniej 42,599 euro. Ponieważ te oferty są wojowniczy, porównanie pokazuje podstawowy model przestrzeni Tourer CITROEN, która rozpoczyna się na 36,650 euro. Jedynym nieco większy California VW nie można było pod 42,120 euro, a następnie przynosi znacznie mniej sprzętu. Marco Polo Mercedes najmniej 56,608 Euro muszą być inwestowane.

Więcej informacji na temat Citroën Tourer Kosmicznej