Seat Ibiza 2015: Nowe silniki i odważne kolory

Od lata 2015 r Seat Ibiza w zmienionej wersji jest dostępna w trzech lub czterech butli z nowym podwoziem od kupców. Dzięki Colorpack mały samochód również powinno być zindywidualizowane.

07.05.2015 Patrick Lang

Ibiza siedzące udany model z ponad pięciu milionów sprzedanych pojazdów. Na nadchodzącym latem, Hiszpanie obiecali mały samochód lekarstwo komórek, począwszy od silników. Ponieważ stacja bazowa powinna być w przyszłości dostępne 1,0 litra trzycylindrowy 75 KM. W górnej silnika 1.4 TSI ACT czterocylindrowego z 150 HP w katalogu. Obecna norma Euro 6 mówi tutaj. W połączeniu z nowymi silnikami, ustawienia podwozia zostały poprawione i DCC adaptacyjnego tłumienia jest opcjonalny na pokładzie.

Seat Ibiza SC, ST, jak i Fünftürer

Do kształtów ciała jest po pierwsze, nic się nie zmienia. Co więcej, Seat Ibiza dostępny jako sport coupe, Tourer sportowego i model pięciodrzwiowy. Jednak to, co zmieni się w wyglądzie zewnętrznym, paletę kolorów wraz z nowymi reflektorami LED. Seat ma odcień brązu "bizmut"Dotknął nowy purpurowy, czerwony, szary, biały i czarny. Każda kupić: Prawo paczka kolor, barwić, kratki nawiewów, luster i innych szczegółów.

Wewnątrz jest uproszczenie komunikacji z inteligentnego telefonu z siedzibą EasyConnect oraz opcjonalny system pełnej link. Z tego systemu, zastosowania mobilnego codziennym towarzyszem w systemie infotainment w samochodzie mogą być kontrolowane. Biblioteka muzyka może na przykład być przesyłane bezprzewodowo odtwarza przez sześcioma głośnikami w Ibizie.

Bezpieczniejsze Seat Ibiza

"powoływać żadnego zmęczenia" Jest on teraz w małym Hiszpana. Wśród nowych systemów bezpieczeństwa dostępny jest również system wykrywania zmęczenia, który wykrywa utratę koncentracji na drodze i ostrzega czasu. Ponadto nowy hamulec wielu kolizji, która spowalnia samochód po wypadku zmniejszyć pozostałą energię kinetyczną.

Pierwsze zdjęcia z przeprojektowany Ibizy można znaleźć w naszej galerii.

Więcej o Seat Ibiza