Ken Block Gymkhana 9: W przeszłości było więcej Gymkhana

Gymkhana 9? Znowu około rok? Nie, w ciągu zaledwie sześciu miesięcy opublikowany dryf i marketing Meister Ken Block, 9 Youtube epizod. To, co kiedyś być wykonane z zagorzałych fanów motoryzacji na mokre majtki, jasno przeszłość zenicie po Gymkhana 8 i teraz dziewiąty To oddaje nie tylko nudne, to jest nudne.

14.09.2016 Holger Wittich

Udało się przekonać go o siebie promotora Ken Block nawet z 850-konny Mustang w Gymkhana 7 lub mniej, sekwencja 8 było trudne do zniesienia. Po tym wszystkim, Dubai Police, zawsze był znany ze swojego zamiłowania do ekstremalnych pojazdów serwisowych, pomógł 8 zabezpieczyć trasę dla Gymkhana, lub po prostu tworząc naturalne bariery. A pojedynek sprint przeciwko ustalonym zrobić supercar Sheikh jak Bugatti Veyron, Lexus LF, Lamborghini Aventador albo Ferrari F12 wyczarowane się cień uśmiechu na ustach.

Drift Mustang Zdjęcie: ArchivGymkhana-7-Star: 850-konny Ford Mustang.

I Gymkhana 9? Odrobina ołowianego ociężałość łóżku rozprzestrzenia. 8 minut-coś: Lokalizacja: teren przemysłowy w Buffalo, samochód: Ford Focus RS RX, utworu: Ken Block jest Ken Block wsiada, Ken Block odjeżdża, dym, opary, pączki 1-4, strefa Slowmos, różnych ustawień aparatu .. , pączki 5-7, ui, że było blisko, porusza się coś i blok Ken dryfujących wokół niego, końcowe przeciwnicy udało zwycięstwo stwarzają na samochodzie. Dzięki, to jest to.

[Pokaż historię "Ken Block Gymkhana" na Storify]