Iacocca Ford Mustang Lee Iacocca Mustang świętuje rocznicę specjalnym modelu

45 lat po premierze legendarnego Forda Mustanga, ówczesny Ford CEO Lee Iacocca ustawia teraz pod własnym nazwiskiem specjalną edycję samochodów na kucykach. Iacocca Silver Edition Mustang tylko 45 pojazdy mają być produkowane.

22.06.2009 Uli Baumann

Iacocca Mustang enstand w dwóch latach rozwoju we współpracy z kadry kierowniczej auto legenda Lee Iacocca, projektant Michael Leone i producenta pojazdu Gaffoglio Rodzina Metalcrafters.

Wizualnie bliżej do oryginalnego modelu

Rozkład malowane wyłącznie w srebrnej Iacocca Mustang Ford bierze się z dealerem Forda Galpin w Kalifornii, jego postać na świecie dealerem Forda na całym świecie od 19 lat.

Na podstawie Ford Mustang projektanta Leone 2009 udoskonalił oryginalną linię Fastback i niech wiele szczegółów z oryginalnego Mustanga włączyła specjalny model. Więc reflektory nadal były głęboko osadzone z przodu, na przykład na dachu rozciąga się obszar tylny jeszcze bardziej się w bagażniku.

Iacocca logo wszędzie

Aby mieć Iacocca Mustang wyposażony jest w 4,6-litrowy V8, który ma doprowadzić go do około 320 KM, alternatywnie dostarcza jednostkę sprężarki o mocy 400 KM. zazwyczaj jest włączany ręcznie transmisji pięć obrotów. być instalowane oprócz układu hamulcowego i zawieszenia kompletne z półki działu wyścigowego Forda. W 20-calowe koła w Iacocca projektowania nosić opon 245 / 45er.

Wnętrze jest wart czarne skórzane wnętrze i Iacocca loga na siedzeniach i odznak Iacocca na tunelu środkowym. loga Iacocca ponosić progi drzwiowe wykonane z aluminium.

Ceny dla specjalnego modelu nie została jeszcze wywołana. Na premierze w lipcu w Galpin lecz Lee Iacocca osobiście zainteresowani klienci są mile widziane.

Ciekawy post? Chcesz więcej od niego?
Nigdy nie przegap produkt www.auto-motor-und-sport.de!
Zapisz się do naszego bezpłatnego biuletynu codziennego tutaj.

Więcej o Ford Mustang