Skoda Yeti Adventure: specjalny model dla awanturników wyglądać

Skoda stawia kompaktowego SUV Yeti jako specjalny model Adventure. Bogate wyposażenie standardowe i wykadrowanego podróżnicy optyka określić model Edition.

02.04.2014 Uli Baumann

Skoda Yeti Adventure oparciu o ambicji Skoda Yeti Outdoor. Jego wyposażenie zostało uzupełnione automatycznie przyciemniane szyby tylne klimat kontrola, podgrzewane przednie fotele, podwójne osłony przeciwsłoneczne i tylne szyby, specjalne pokrowce na siedzenia, drzwi próg płyty i maty podłogowe i ciemności. Ponadto istnieją bi-ksenonowe reflektory z światłami do jazdy dziennej LED oraz dynamiczne światła doświetlające zakręty, przyciemnienia wewnątrz lustro tym czujnikiem deszczu i wzgórza Start Assist.

Sześć silników do wyboru

Wygląd Skoda Yeti Adventure charakteryzować 17-calowe felgi aluminiowe, światła tylne LED, Listwy boczne ze srebrną wkładką, który jest ustawiony w czarne i srebrne relingi dachowe, klamki drzwi w kolorze nadwozia, srebrne lusterka zewnętrzne i częściowo malowane zderzaki, czarne zdalnego osłonami bocznymi i czarne listwy boczne ze srebrnym paskiem wykończenia.

Specjalny model jest dostępny z trzema benzynowymi i trzema wysokoprężnymi silnikami do wyboru. Widmo mocy silnika gazowego jest w zakresie od 105 do 160 KM, oleju napędowego wynosi 110 do 170 KM. Ceny dla Skody Yeti Adventure zaczynają się od 23,590 euro, zaletą cena wyniesie maksymalnie 1465 euro.

Więcej o Skoda Yeti