Mercedes C-Klasa zamienny w Genewie: Open C-klasa od 40.000 euro

Mercedes rozpocznie Klasy C jako kabriolet ze składanym dachem tkaniny w lecie 2016th Debiut otwartej czteromiejscowy w Genewie. Mogliśmy zobaczyć próbkę już siedzi C-cabrio.

29.02.2016 Holger Wittich, Uli Baumann

Mercedes C Klasa zamienny z dachem składanym tkaniny

Zamienne spada Mercedes Klasy C w porównaniu do czterech drzwi znacznie sportowego. Tor jest szerszy, dziękuje wygląd standardowego 15-mm obniżenia i 17-calowe koła beefy. Przy zamkniętym dachu, nowe dwudrzwiowy kabriolet jest podobna w prawie tych samych podstawowych wymiarów sylwetki coupe Klasy C. Mówiąc top: tu, jak Mercedes Klasy S zamienny do konstrukcji tkaniny z oknem szkło tylnym. Ewentualnie, wielowarstwową top akustyczny można zamówić. Jest zamknięte, więc to 360 litrów przestrzeni bagażowej dostępne, z dachem otworzyć ten kurczy się do 285 litrów.

Maksymalnie z prędkością 50 km / h szczyt w czasie krótszym niż 20 sekund można otwierać i zamykać. Po otwarciu ustawia się w górnym zasobniku przedziału bagażnika. W pełni automatyczny cabrio jest sterowany za pomocą przełącznika na konsoli środkowej. Pirotechniczny zabezpieczająca przy przewróceniu za tylnymi zagłówkami.

Mercedes C zamienny gniazdo mocowane Jochen KnechtW ten sposób, model świeżym powietrzu czuje 1,46 min.02/2016 Mercedes C zamienny okres gromadzenia 29.2. 20:00 AMG C43 Convertible Zdjęcie: MercedesDas dach znika całkowicie pod twardej okładce.

Z tyłu, Mercedes C-cabrio prowadzenie dwóch oddzielnych siedzeń, grzbiety są częściowo na zawiasach. Pasażerowie przednich siedzieć na fotelach z wbudowanymi podajniki pasów i opcjonalnych ogrzewania karku poziomu. Do komory we wnętrzu również elektryczny dodatkowego układu deflektor (za tylnymi siedzeniami) i wydłużalnego deflektor na górze ramy szyby. Ponadto, tak jak w S. klasy zamiennych, w atmosferze, które przynosi optymalny rozkład temperatury nawet z góry.

Standardowo Mercedes C zamienne rolkach zawieszenia ze stali sprężynowej, opcjonalnie dopasowane Sportowy. Również za dodatkową opłatą, zamienny osadza na "sprężyny powietrznej" z elektronicznie sterowanych amortyzatorów. W Cabrio jest oczywiście Electronic Stability Program "dynamiczny Wybierz" mieć z 5 trybów.

Po stronie napędu, Mercedes C zamienny obsługiwany jest zaskakujące z półki klasy C. Po pierwsze, istnieją 6 benzyna i diesel dwa do wyboru. Olej napędowy w 220 d 250 d umieścić cztery cylindry 2,1 litrów i 170 KM / 400 nM 204 KM / 500 nm. benzyna zasadą jest 1,6 litra czterocylindrowy 180 ° C do 156 KM i 250 nm. C 200 C 250 C 300 Zestaw do dwulitrowego czterocylindrowego z poziomami mocy 184 PS / 300 nm, 211 PS / 350 nm i 245 KM / 370 nm. Z trzech litrów i silników V6 o konkurować C400 i C43 AMG. Oto czym są gotowe 333 KM / 480 Nm i 367 KM / 520 Nm. Dziewięć automatyczną skrzynią biegów jest dostępna dla wszystkich silników wszystkie koła opcjonalnie D i C 220 C 200 - C400 i C43 przenoszenia napędu 4Matic jako standard.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Gniazdo mocowane Mercedes C-Cabrio

Teraz, gdy lato będzie „to może być bardzo pompatyczny sprawa siedzenie montażu w nowej C-klasy zamienny. ale nie isses. Genewa jest zimno i pochmurno tego ostatniego dnia lutego. Delikatny wiatr wiejący przez jeszcze wymienialnej kokpicie. Niestety generowane automatycznie przez rodzaj nagrzewnic poniżej zagłówkach. AIRSCARF to dodatkowy koszt opcji sprawia, że ​​wraz z elektrycznie chowane wiatrowych Szkocji w ramie szyby pomiędzy zagłówkach siedzeń tylnych (głowicę), otwartej wiatru benz i zimą. Zamienne puryści się na coś bez tchu, koneserów pocieszająca gęsią skórkę. Czy rzeczywiście nie zmuszony umieścić ten krzyżyk przy zamówieniu.

Czy ktoś Gepuste szyję teraz to podoba, czy nie, reszta ostre kabrioletów pozostawia niewiele miejsca na dokuczliwy. W kabinie jest znana od ekspertów Klasy C i Mercedes prawdziwa gra domu. Duży centralny wyświetlacz w formacie IPAD (jeszcze bez opcji dotykowym), bardzo czyste, ale masywna konsola środkowa tym ułożone obrotowej sterowania przyciskowego. Który jest ergonomicznie umieszczony wyczarować z dobrze ale zawsze skurcz w nadgarstku. Naprawdę dobre albo touchpad lub Knubbel obrotowy jest uchwyt. Tylko odrobinę nieco łatwy chwyt są trzy przyciski, które wprowadzają elementy do samochodu, lub zablokować. Po lewej przycisk dla okna w środku znajduje się gruby kaptur Płótno kieruje (20 sekund) i może być sterowany ręcznie prawo dwie owiewki. Kto jest bardzo pilna, można podziwiać na dachu teatru do prędkości 50 km / h. Materiały i jakość wykonania są na zwykły Mercedes-level Prezentowany materiałów skóra czuje się nie tylko dobre, to jeszcze odbija ciepło. Nie ma niebezpieczeństwa poparzenia, a następnie, po długim dniu spędzonym na słońcu.

Mercedes C zamienny gniazdo mocowane Jochen Knecht Zdjęcie: Guido ten Brink / SB-Media Przednie i tylne pasażerowie mają dużo miejsca.

Przestrzeń? całkowicie wystarczająca z przodu i z tyłu bardziej stabilne Europy. Poszczególne tylne siedzenia są nawet zaskakująco wygodne. Bagażnik? Tak, istnieje. Wysoki próg i dość wąski otwór załadunku. ale ze zdalnym odblokowaniem tylnych oparć. Czy trzeba to w zamienny, jak każdy może ocenić dla siebie.

Kilka linijek jeszcze rozliczone systemów audio lub powiedzieć kwestia Connectivität. Wszystko na pokładzie, jeśli ktoś chce to i można płacić. Nawet system „mały” Audio 20 ze sprzężonym smartphone do Internetu. Im większa systemu Comand następnie przynosi hotspot Wi-Fi, system sterowania głosem, twardego dysku i nawigacji telewizji cyfrowej w samochodzie. Tak naprawdę jest to strata. Jakby nie było już na tyle, aby wyglądać i kabriolet. A aplikacja pogoda pomogłoby trochę na premierze światowej. No trochę słońca, około Genewie. Więc jeszcze raz suszarka szyi włosy. W końcu nie jest coraz młodszy.

Jochen Knecht

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Nowy kabriolet Klasy C w wersji AMG

Jako najwyższy model wersja AMG jest wyposażony w nowej podwójnym turbodoładowaniem cztery-litrowy silnik V8 i 450 KM dla Cabrio. Najwyższy model C63 dostaje typowe oznaki własnej dywizji strojenia. Oprócz bardziej agresywny wygląd z nowymi fartuchach i parapety, wykorzystywane są specjalne felgi aluminiowe. AMG Kabriolet wyposażony jest zoptymalizowany, a obniżonym zawiesiny i silniejszego hamowania. AMG logo na progach drzwiowych oraz w kokpicie, kierownicy i -Seats, skóra i Alcantara mety, aluminiowe pedały i tak: Wewnątrz, klienci mogą spodziewać się zwykłej AMG Chichi.

02/2016 Mercedes C zamienny okres gromadzenia 29.2. 20:00 AMG C43 Convertible Zdjęcie: MercedesBis modele AMG C63 AMG C43 pochodzą z 367 KM jest top modelką.

Cena dla Mercedesa Klasy C wymienialnej zaczyna się od 40.000 euro

Z systemami pomocy i infotainment, nowy Mercedes Klasy C zamienny jest prowadzona przez jej siostrzanych modeli. Więc znalezienie ich sposób: HUD, DISTRONIC z automatyczną zmianą pasa ruchu, asystent korku z interwencji kierownicy i asystent hamowania, który reaguje na ruch i przejechać możliwie właścicielem manewr hamowania do zatrzymania wtajemniczonych.

Ceny dla Mercedesa Klasy C Cabriolet oczekuje około 6500 euro wyższe niż czterodrzwiowy sedan - czyli około 40.000 euro rozpocząć. Ponadto, podobnie jak w Mercedes szczególnie obficie skonfigurowany Wydanie 1 pakiet Mercedes C kabrioletu zwyczajowo nośnych uruchomiona.

Więcej o Mercedes Klasy C