Fiat Fullback: W upadku pickup startuje

Fiat zakończyła ofertę dla nowej pickup fullback. Jesień nadchodzi Euro 6 oraz dodatkowe wersje modelowe.

28.07.2016 Uli Baumann, Torsten Seibt Napędzany

Oferowany jest Fullback Fiat w trzech wersjach nadwozia, dwóch wersjach wyposażenia i dwóch silników oraz dwa rodzaje transmisji. Nowy Fiat Fullback bierze jego oznaczenie modelu z futbolu amerykańskiego i rugby.

Fiat Fullback początkowo uruchomiony w wydaniu uruchomić z bogatym wyposażeniem standardowym. Po uruchomieniu nastąpi we wrześniu, pozostałe modele. Poza tym o połowę i podwójną kabiną Fiat zapewnia Fullback jako podwozia dla poszczególnych struktur.

Fiat Fullback z Euro 6

Dwa turbo diesel do spełnienia norm emisji Euro 6 i zapewnić 154 lub 181 KM. Wszystkie wersje modelowe z fullback Fiat aż do 1780 mm wysokości oraz 1,815 mm szerokości z rozstawem osi 3000 mm. Całkowita długość i długość przestrzeni ładunkowej są zależne od kabiny. Wymiary są zz Extended Cab 5275/1850 mm i Double Cab 5285/1529 milimetrów. Ładunek jest w zależności od modelu do 1.100 kilogramów.

Nowy pickup z Fiatem jest oparta, wygląd mówi jednoznacznie, w połowie 2015 roku nowo wprowadzonego w Niemczech Mitsubishi L200 piątej generacji. Tutaj Fiat zmienia tylko przód i chłodniejsze projekt, reszta ciała pozostaje nienaruszone. Nawet mniej wypadają zmian we wnętrzu - tutaj jest tylko logo Fiat na kierownicy, która odróżnia Fullback Fiat z L200. Koło kierownicy i sama cały kokpit odpowiadają Mitsubishi L200.

Nieco droższe niż L200

Fiat Fullback rozpoczyna się Anderthalbkabiner w SX podstawy poziomu wyposażenia na 26,625 euro, podstawowy model przychodzi na kołach stalowych i przynosi między innymi, system elektronicznej stabilizacji przyczepy, kontrola trakcji i Zuschaltallrad z. wysokość siedzenia kierowcy z regulacją, klimatyzację i radio CD są również zawarte. Kiedy Doppelkabiner W tej wersji nie ma w sumie siedem poduszek powietrznych, dodatkowy system start-stop oraz tempomat, oto co 27,846 euro dzieje. W celu umożliwienia fullback jest cena znacznie wyższa niż lista Mitsubishi L200, który w tym wariancie (tam: podstawy z pakietem technicznym) do 25,490 euro w cenniku jest.

Inne warianty to baza LX z automatyczna klimatyzacja, aluminiowe felgi, skórzane koło kierownicy, Multimadiasystem z kamery cofania do 32,844 / 34.034 euro (Extended / Double Cab), Double Cab wystąpią również czujnik pasa ostrzegawczego odejście, światła i deszczu po drodze. Jako dodatkową opcję pakiet regulowane elektrycznie skórzane fotele, 17-calowe koła i podwójnej kontroli klimatu strefa ma być miał.

Jednakże, urządzenie nie może być dowolnie łączone w: 154-moc napędowy git tylko w wersji SX z Zuschaltallrad, silnik 181 koni mechanicznych tylko w wersji lx stałego cztery koła i ewentualnie pięć przekładnia automatyczna.

Interesujące jest zwłaszcza teraz, który zwycięży z możliwych zniżek w porównaniu do Mitsubishi L200 „ceny ulicznych”. Sporo kupujący będzie się kierować przy podejmowaniu decyzji zwsichen L200 i Fullback o tym kryteriów.

Więcej o Fiat