Ceny Peugeot podróżników: Bulli z Francji od 35,650 euro

Peugeot jest dokonanie zmiany pokoleniowej w swoim programie pickup. Podróżny po Peugeot Expert. Premiera Versatile do użytku komercyjnego i prywatnego w Genewie. Aby to od 36,650 euro.

27.06.2016 Uli Baumann

Nowy Peugeot podróżników został opracowany przez PSA z Toyotą. Według podróżnika trafia do Citroën Kosmicznej Tourer i Toyota PROACE identycznych braci.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Seat montażu Peugeot Traveler

Peugeot podróżników Zdjęcie: Michael MaydellNatürlich jest duży pokój tutaj. Ale to miejsce nie było tylko autobus zwykle solidne wykończenie - skóra wygląda odpowiedniej jakości.

Oczywiście, tam jest dużo miejsca tutaj. Ale to miejsce nie było tylko autobus zwykle solidne wykończenie - skóra wygląda odpowiedniej jakości. Drugi rząd może również przenieść non-mięśniowe mężczyzn grających w kierunku wzdłużnym i miejsca kierowcy, nie było autobus był zawsze wolny.

Złożeniu oparcia siedzenia w trzecim rzędzie jest również z bagażnika bez konieczności uruchamiania ryzyko złamania palców. Szybko wsunął za kierownicą, dotyka jego bardzo miły chwyt. Ścisłych stragany daje pasażerom poczucie, że mogą one prasę zmęczenie podczas długich dni pracy, pierwszym, drugim i trzecim siedzeniu.

Gigantyczne półki drzwi w drzwiach przednich są. Kompletny plecaki lub dwulitrowych butelek napojów miękkie w środku wydaje się pasować.

Gregor Hebermehl

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Do 9 miejsc

Oferowany jest nowy Peugeot podróżników, buduje w różnych modelach PSA samochód na modułowej platformie EMP2 w dwóch rozstawach osi (2925 mm i 3275 mm) i trzech długościach - 4,60 m, 4,96 m oraz 5,31 miernik - ale tylko wysokość (1,90 m). Szerokość 1.92 m. Maksymalna Podróżny ma 9 osób, alternatywnie może być również transportowane do 4.900 litrów ładunku. Krótki rozstaw osi zapewnia maksymalną przestrzeń ładunkową 3600 litrów, średnio do 4200 litrów.

Zun mieć Peugeot podróżników jest do samochodów osobowych i pojazdów użytkowych w dwóch wersjach wyposażenia. Wersja pasażer jest jako aktywny lub wabik jak 5-, 7- lub 8-osobową. Wersja Professional przychodzi jako firma z 5 do 9 miejsc siedzących i jako VIP biznesu z 6 lub 7 siedzeń. W górnym wersji Biznes VIP oferuje Traveler z tyłu, konfiguracji cztery siedzenia z przeciwnych skórzane fotele, panoramiczny szklany dach i klimatyzację trzy strefy. Każdy opcje pokojowe dla podróżnika to drzwi elektrycznie przesuwane, a HUD, uznanie Znak drogowy, ostrzeżenie, zmęczenie, ostrzeżenie o opuszczeniu pasa ruchu, adaptacyjny tempomat, ogranicznik prędkości, oddzielnie otwierania tylnej szyby, system hamowania awaryjnego, zdalny światło automatyczny, wszechstronny -Kameraüberwachung głos i sterowanie systemem nawigacji infotainment.

Do 180 KM w Peugeot Traveler

Na stronie napędu podróżnego Peugeot czeka wyłącznie z silnikami turbo diesla. Wersja 1.6 jest wyposażony w poziomy mocy 95 KM i 210 Nm i 115 KM i 240 Nm. Maszyna podstawowa przełączany ręcznie przez 5 pasażach lub z automatycznego przekazywania 6 prędkości. Wersja 115 KM pochodzi z manualną sześciobiegową skrzynią biegów. Dwóch litrów oleju napędowego jest przeznaczona 150 KM / 370 nm, jak instrukcje 6 prędkości do 180 KM / 400 nm, jak 6-automatyczny. Średnia konsumpcja Peugeot zakres 5,1 do 5,8 litra na 100 km. Jako opcja, rozwinięty przez specjalistów napędu Dangel koła powinny mieć.

Ceny za Peugeota Podróżujących zaczynają się od 36,650 euro za 1,6 litra turbo diesel z 95 KM. Z diesli 115-konny pokładzie Traveler od 37,100 euro mieć. Wersja 150 KM kosztuje od 38,850 euro. 180 KM Najwyższy model z dwulitrowym turbo diesel jest mieć od 41,850 euro.

Peugeot podróżników iLab jako perspektyw luksusowych

Peugeot podróżników Zdjęcie: PeugeotMit badanie iLab francuską pokaz podróżnego jako luksusowy autobus.

Premiera nowego podróżnika Peugeot, Francuzi popełnili ten sam jeszcze luksusową wersję na kołach, która ma pokazać, co jest możliwe dzięki nowej magistrali. Peugeot podróżników iLab oparty na średnim rozstawem osi, co sprawia, że ​​również jego debiut w Genewie, postrzegane jako luksusowy autobus. Między kombi cztery siedzenia w tylnej twórcy pakować wyświetlacz 32-calowy, który działa jako stolik multimedialny. Dostęp do Internetu i szeroki wachlarz opcji sieciowych są również na pokładzie. Podobnie, nagłośnienie tłuszcz od ogniskowej. Przesuwne drzwi można otworzyć przez czujnik ruchu sterowany stopy. VIP wejście przez przyciemniane szyby, partie skóry, Alcantara i aplikacje Drewno jest zaokrąglony.

Więcej informacji na temat Peugeot Traveler