Katalog Targa: Samochody ze zdejmowanym dachem nieba z krawędzią

Papieże bezpieczeństwa Ameryki chciał zabić pełny zamienny. Stworzyli mimowolnie atrakcyjny typ samochodu, zdejmowany dach z trwałych cech pałąk. Przegląd Targa sportowego samochodu.

14.06.2010 Alf Cremers Napędzany

Porsche wynalazł zdejmowany dach o stałej pałąk

Definicja ta nie jest łatwa, termin jest chroniony. Targa co można powiedzieć lub napisać tylko w kosmosie Porsche. Kto zdejmowany dach o stałej pałąk w 1965 roku wynalazł ich 911, a nawet otwarte w tym wariancie tylko 2544 Zbudowany 912th Zaraz po tym zbudowali go w czystości projektu funkcjonalnego VW-Porsche 914-ty

Ale auto właściwy ojczystego nie trzymać się go, jest dla niego wszystko co Targa wspornik i zdejmowany dach posiada - czy BMW 2002, dziwaczne Matra 530 LX lub Opel Kadett Aero. Nie ma wątpliwości, Targa jest piękne, włoskie słowo z seksapilu i nutką egzotyki. Targa Tarcza odznaka. rozumie się w tym samym oddechu, Targa Florio, słynny historyczny wyścig długodystansowy droga na Sycylii.

Najbardziej podoba mi się bar Targa pozwala napęd za nią jako środkowego lub tylnego silnika. Następnie tworzy sympatyczny symbiozę świeżym powietrzu napędowej zabawy, doskonałe właściwości jezdne i tej krzywej chciwości, które mogą tylko uwolni gerückter powrotem ostrość. Targa mówi bardziej zmysłowe niż sportowy samochód czuć jednoznacznej definicji. Nawet siarczysty wyciągnąć ale nieszkodliwe zmotoryzowany Fiat X 1/9 przekazuje wszystkie cnoty Targa.

Targa zwany tryb automatyczny młody plus przemijający epizod

Ale są oczywiście względy w strefie przygranicznej terminologii. Jest to amerykański inspirowane T-Dach targa ze szczeblem? Wymienny metalowy dach Porsche 924, wykaz cena od 1983 oficjalnie "Targa dach" wezwany do 1,234.89 Mark, już wystarczająco Targa lub ma sztywny dach? Wąska świetlik w Audi Quattro Coupe GT lub cywilną Targa już lub ma wyjście awaryjne do nieba?

Kosz truskawek, kobiece Yogurette kabrioletów osiemdziesiątych - VW Golf, Ford Escort, Fiat Ritmo, Peugeot 205 i Opel Kadett - na ich drodze zablokowany Targas. Niosą ze względów bezpieczeństwa dachowania i sztywności stabilny pałąk jako dłuższy słupka B, ale zdejmowany dach nie istnieje. Pociągnąć góry składanych zupełnie jak kaptur. Więc nie ma Targas. Targa odnosi się do trybu młodego samochodu, zobaczyć przykładowe obrazy, plus epizod mijania. Nawet wynalazca Porsche Targa ma starą szkołę już dostępna. Prawdziwa, non-iron Cabriolet, zwłaszcza w późnym dachem à la SLK Mercedes-Benz, zwyciężył. Producent udało się także jako pierwszym, aby pałąk niewidoczne. Kiedy zabezpieczenie zorientowane SL 350 (R 107) schował się w ramie szyby siły filary mostowe. W Sacco-SL z serii 129, on zatrzaskuje się tylko wtedy, gdy czujnik zgłasza krytyczne przyspieszenie poprzeczne.

Targa przed Targa?

Targa wyprodukował charyzmatycznych samochody. Porsche - czy 911 w trzech pokoleń lub 914 - pracował formacyjne. Mała połowie silnikiem Ferrari, prowadzony przez legendarnego Dino 246 GTS należą zresztą do grona wybrańców. Modele ośmiu cylindrów 308, 328 i 348 GTS wpuszczone mit hodowane, otwarty i ryk szybkiemu dwumiejscowego. Nawet dwa podatne pasek rozrządu mogłyby zaszkodzić Nimbus. Lamborghini odparował z sylwetką modeli V8 i Jalpa, ale auszahlten tylko w homeopatycznych dawkach. Również Triumph Stag, dość nieoczekiwane ramy V8 Targa, a nie tylko jedna z udanych modeli. Niemoc łańcuch rozrządu i dyskomfort cieplny już dawno odzyskać od, a raz wszczepiono Rover V8 zniknąć z samochodami. Triumph zajmuje nam również szczyt Surrey, podejrzanie podobny Targa każdych warunkach pogodowych nakrycia głowy TR 4 ze składanym dachem w środku i stałą panoramicznym oknem tylnym. Targa przed Targa? Apostołowie zabezpieczeń przez US Department of Targabügel przyszedł jako broń w walce z "zagrażające życiu" Dinozaur kabrioletów każdy przypadek tylko w prawo. General Motors brakowało wówczas koks butelki Corvette C3, charakterystyczny T-dach. Datsun 280 ZX, który rzeczywiście chciał być Corvette zawsze, a jego dźwięk sześciocylindrowy w układzie wydechowym podejrzanie jak V8, skopiował pomysł. Zabawny japoński odkrył zasadę Targa jego pieszczoty zoo kochającej samochodzie piękne sekretarki sportowy - czy Honda CRX, Nissan 100 NX lub Suzuki Cappuccino. do podjęcia daleko bardziej poważna, ponieważ jest Toyota MR-2 w pierwszym pokoleniu. "midengined Runabout" - tak jego pełna nazwa, patrząc na to, że wiele zbyt szybko wycofane z rynku Smart Roadster zbawienia pod względem przyjemności jazdy z tyłu. Targa jest pisane tylko najlepiej od tyłu.