Ford Bronco 2020: Kult SUV powraca

Podczas NAIAS w Detroit, Ford ogłosił na Twitterze nowy Ford Bronco: 2020 kult terenowy pojazd wrócić. Ponadto, Ford ogłosił cztery kolejne nowości SUV.

10.01.2017 Torsten Seibt 1 Komentarz Napędzany

Dumny dwanaście lat temu to już jest, że Ford walcowane na auto show w Detroit Bronco samochód koncepcyjny na scenę. Od tego czasu wiele się wydarzyło w branży kółko plotka przyszedł na Bronco mógłby stanąć bezpośrednio przed odrodzeniem.

Ford: Wnosimy Bronco powrotem

Teraz wydaje się jasne, jaki harmonogram wygląda następująco: „Wnosimy Ford Bronco powrotem”, Ford ogłosił w poniedziałek, 9 stycznia na Twitterze. Poza Bronco przybyć w 2020 czterech nowych „Utilities”, producent w tej samej Tweet ogłoszone. Zgodnie z drogi & Śledzić Bronco być SUV średniej wielkości. Dane techniczne i wygląd urządzenia nie zostały jeszcze ustalone. Bo nawet Ranger jest odnawiana przez 2020, to może być to, że Bronco wykorzystuje jako podstawę odbioru technicznego. Joe Hinrichs, odpowiedzialny w Ford dla biznesu Americas, powiedział podczas konferencji prasowej NAIAS w Detroit: „mid-size Bronco jest bezkompromisowy pojazd użytkowy z napędem na wszystkie koła dla odważnych kierowców torują sobie drogę chciał wyrzeźbić z dala od utwardzonych dróg.” Bronco jest jak nowy Ranger produkowany w Wayne, Michigan.

Ford Bronco jak konkurencja Jeep

Kiedy Ford zakończył produkcję Bronco 1996 ogółem po 30 latach budowy, był oryginalny pomysł z tej serii pojazdów w każdym razie nie ma śladu. Oryginalny Bronco było stosunkowo niewielkie, bardzo szorstkie pojazdy terenowe ze sztywnymi osiami, co było niezgodne z CJ (dzisiejszy Wrangler) umieszczone. Kiedy był na emeryturze, Ford zastąpił go jednak o ogromnej wyprawy. Z biegiem lat, Bronco rosło dalej i dalej, ponieważ Ford podawane ze względów kosztowych głównie z pełnowymiarowych pickupów, F-Series jako podstawy technicznej.

A to może się zdarzyć w formacie downsizing ponownie w przyszłości. Na tegorocznym Detroit Motor Show CEO Forda Mark Fields Ford ogłosił, że planuje wprowadzenie czterech innych modeli SUV na rynku amerykańskim w najbliższej przyszłości. Ford spodziewa się, że udział w rynku SUV-ów w całym rynku w najbliższych latach wzrośnie do 40 procent. Teraz jest to 30 procent. Skoro chcesz zarobić zrozumiałe, ale w wielu segmentach terenowych Ford obecnie nie ma nic do zaoferowania.

Cztery nowe Ford terenowy

Więc nie ma spekulacji oprócz debiutu US małej Ecosport m.in. o wprowadzenie znany również z nami średnich Ford Ranger Pickup na rynku amerykańskim. Konkurs (Chevrolet Colorado, Toyota Tacoma) można po prostu zrobić z wypraski według standardów amerykańskich pickupów dobry biznes, a Ford ma tylko wielki serii F w programie.

Że Ranger Dlatego w najbliższych latach przeżywa swoją premierę w Stanach Zjednoczonych, uważa się za ustawione. Jest on prawdopodobnie produkowane w kraju. W Michigan Assembly Plant w Wayne pojemność będzie dostępny w 2018 roku do końca produkcji Focus zbudowany tam. Nowy Ford Bronco na podstawie Ranger pasowałby tam historycznie dobrze - była praca, ale od 1966 do 1996 od produkcji do poprzednich pięciu Bronco pokoleń.

Harmonogram będzie również przydatny: W roku 2018 modelu Fiat-Chrysler wprowadzi kolejną generację modelu Jeep Wrangler. Specjalnie niezwykle skuteczne w USA Wrangler byłby wyraźniejszy głównym konkurentem dla nowego Forda Bronco. I jak australijski magazyn „Motoryzacja” teraz donosi, że pierwsze prototypy nowych Bronco zostały dostrzeżone na czerwonym kontynencie.

Tam SUV o nazwie kultowego jest rozwijany z nowej generacji Forda Ranger pickup. Na dzisiejszym Ranger australijski Entrwicklungsabteilung miała odpowiedzialność za projekt oferowany w ponad 100 krajach średniej wielkości pickup po raz pierwszy.

W galerii przedstawiamy studium Ford Bronco przeprowadzone w 2004 roku i klasyczne modele Bronco od 1966th

Więcej o Ford Bronco