Buick Enclave Model 2018: siedem-osobowa jest większa

Buick wprowadza nową enklawę w Nowym Jorku. Nowe siedem-osobowa jest nie tylko zmieniła się znacząco, ale także znacznie wzrosła.

4.12.2017 Uli Baumann 1 Komentarz Napędzany

Technicznie rzecz biorąc, nowy Buick Enclave jest ściśle związane z modelami Konzer-siostrzanych GMC Acadia i Chevrolet Traverse. Podczas Acadia skurczyła się do zmiany pokoleniowej, Enklawa może definiować tak jak Poligon starannie pod względem wielkości. Rozstaw osi wzrosła o 5 cm do 3,07 m, długość całkowita osiąga 5.19 m. mieć największy wzrost zwłaszcza miejsca na nogi w trzecim rzędzie siedzeń. Drugim i trzecim rzędzie mogą być całkowicie plandeka, tworząc równą powierzchnię ładunkową.

Nowy wygląd charakteryzuje obniżony linii dachu płaskiego stałego szyby, w rozstawie osi i w ten sposób zmienione proporcje i nowa krata w obecnym wygląd Buicku.

Pojedynczy dysk jest 3,6-litrowy V-6 silnik benzynowy 309 KM i 353 Nm momentu obrotowego. Wersja bazowa opiera się na przednim napędem, istnieje opcjonalny napęd na wszystkie koła. Jest on przesunięty w obu kierunkach przez dziewięć-biegową automatyczną skrzynią biegów.

Do standardowego wyposażenia bezpieczeństwa zawiera kamerę cofania, siedem poduszek powietrznych, czujniki parkowania z przodu iz tyłu, system ostrzegania kolizji, tylną Querverkehrswarung, pas ostrzegawczy wylotu i ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu. Oferta infotainment zapewnia integrację smartfonów i dostęp do Internetu.

Ceny dla nowej Enklawy, który znajduje się w upadku 2017 w handlu USA, mogą rozpocząć się na około 42.000 dolarów.

Więcej o Buick