MTM VW Amarok V8 Passion Desert: z V8 i 240 km / h na pustyni

Wraz z grupą DIRKS ustawić tuner MTM raz pierwszy w Genewie przed Passion Desert VW Amarok V8. Uprated pick-up dochodzi do 240 km / h.

1.03.2016 Benjamin Bauer Napędzany

W Genewie, 410 KM Amarok debiuty. Wzrost mocy składa się z restrukturyzacji silnika do TDI o pojemności 4,2 litra i nowego układu wydechowego z rur bocznych. Poza pick-up został wyposażony w nowe progi, Alutrittbrettern, falista, bar stylizacji, przednią bar i tylnych zabezpieczeń i rozszerzenia błotników oraz przednią maską. Wewnątrz pojawiła się nowa nawigacja i system audio z kamery wstecznej, nową deskę rozdzielczą i nowe panele drzwi, kolumny ABC, skórzanym owinięte Główni oraz różne panele w węgiel (nawiewów, kierownicy, dywaniki). Na siedzeniach wybrał kombinację skórzaną / Alcantara.

W ciągu sześciu sekundach 100 kilometrów na godzinę

Ponadto, MTM brakowało Amarokiem jeszcze zawiesiny gwintowane z przodu i zawiesinę powietrza od tylnej osi. Dla odpowiedniego ujemnego przyspieszenia, nowy układ hamulcowy, który siedzi za BBS koła w 20-calowy marek. A biorąc pod uwagę nowe cechy i potrzeby - Amarok przychodzi po leczeniu mocy MTM i DIRKS ale do 222 km / h. W zależności od zatwierdzenia opon i do 240 km / h w nim. Zmodyfikowany silnik V8 pracuje z maksymalnym momentem obrotowym 930 Nm i od przyspiesza od zera do 100 km / hw sześć sekund.

Więcej o VW Amarok