Nissan Navara Pickup 2015: Jest to nowy pickup Nissana

Nissan zaprezentował nową Navara. Średniej wielkości pickup jest w 2015 roku zupełnie nowy na rynku i jest dostępny na całym świecie.

06.11.2014 Torsten Seibt

Japońskie przetworniki są teraz prawie wszyscy w wieku emerytalnym, Nissan Navara nie jest wyjątkiem. Po tym wszystkim, Nissan Pickup, kod modelu D40, pod nazwą Nissan Frontier od 2004 roku na rynku światowym; w Europie, odprawił swoją premierę w 2005 roku jako Nissan Navara rok.

Nissan Navara Pickup przychodzi jako czwartej generacji

Podobnie jak w przypadku konkurencyjnych modeli z Toyota i Mitsubishi, pojawiły się również w tym okresie w ich aktualnych wersjach, nadszedł czas, Nissan Navara za następcę. Na rok modelowy 2015, których produkcja rozpocznie się w trzecim kwartale tego roku, czwarta generacja sukcesu Nissan Navara Flatbed jest zacząć pojawiać się na niektórych rynkach światowych pod nazwą NP 300-ty

Brak doświadczenia: który jest tak duży temat na czwartej generacji Nissan Navara 2015. Nie wymyślono nowy projekt, ale nowoczesna interpretacja słynnego tematu było dla projektantów programu.
 
Na przodzie, notatki projektowania wzięto pod (nie są już oferowane w Europie Zachodniej) Nissan Patrol. Obejmuje chromowaną kratkę z dwoma "komory" Oprócz rozporek i bujnej, trapezoidalnym chrom otacza dla świateł przeciwmgielnych narysowanej fartuch daleko w dół. Reflektory Nissan Navara 2015 z charakterystycznym LED światła dzienne zarysie przeniesione daleko do tyłu, kaptur na bokach w górę, dając schodkowy wygląd przedniej.

Navara prapremiera w Azji

Jego światowa premiera nowego Nissana Navara obchodzone w Tajlandii w 2015 roku, gdzie będzie pierwszy na rynek. W widoku z boku, tym bardziej rozciągnięte wygląd jest uderzający. Osiąga się to poprzez mniejsze, bardziej sporządzony okna i podkreślona przez stopniowana wzdłużnie w górnej części pokrywy. Podobnie jak jego poprzednik, linia okien wznosi się od słupka B do tyłu, ale na mniej stromym kątem. Słupka oznacza - nachylona dalej do tyłu, poziom dachu kabiny do niskopodłogowych góry nie jest tak wyraźne, - nawet mniejszy opór powietrza. Nissan mówi o Vebrauchsreduzierung maksymalnie jedenastu procent dla nowego Navara / NP 300.
 
Tylny widok jest podobny do swojego poprzednika, ale duża plastikowa osłona na uchwycie klapowym brakuje i tylne światła są rysowane w prawo do przodu. Pokrywa bagażnika nowej Nissan Navara 2015 jest powyżej z uchwytem "spoiler" pod warunkiem.
 
Konstrukcja kokpit nowego Nissan Navara ma aktualny Nissan jako model. Więc projekt wielofunkcyjna kierownica odpowiada, że ​​w nowej Nissan Qashqai, dwa okrągłe instrumenty ramka ekranu centralny kolorowy panel centralny przyrząd został dokładnie oczyszczony. Poniżej Multimediaschirrms jest wyspa operator zaworów sterowania powietrzem na pokładzie taca jest teraz umieszczony w gnieździe 12 V, jak w Amarokiem.

Technicznie rzecz biorąc, jest to tradycyjnie Nissan Navara, 2015. Modele w prapremierze posiadają klasyczny Zuschalt koła z redukcją który jest aktywowany za pomocą przełącznika obrotowego. Na pokładzie jest kontrola zejście wzgórza i ESP, przynosi kontrolę trakcji. Opcjonalnie jest ręczne i automatyczne skrzynie biegów są dostępne pod maską 2,5-litrowy czterocylindrowy turbodoładowaniem napędowego wydzielającego używany. 163 KM / 403 Nm i 190 KM / 450 Nm: dwa poziomy mocy są dostępne. Klasycznie pozostaje "untenrum": Ołowiu ramka wisi tyłu sztywnej osi na sprężyny płytkowe, z przodu niezależne zawieszenie stosuje się zawiesinę cewki.

Wprowadzenie na rynek Nissan Navara 2015 w Europie planowane jest na początku 2015 roku, ceny nie zostały jeszcze nazywa.

Więcej o Nissan Navara