Nowe BMW X5 M (2018): Wszystkie informacje, zdjęcia i dane z SUV-hard-core

Nowe BMW X5 (wewnętrznie G05) wynosi 2018 na skrzydłach, teraz mają Bayern już BMW X5 M w fazie testów. zdjęcia na początku Erlkönig pokazać gorącą wersję SUV podczas testowania w pobliżu Nürburgring.

28.07.2017 Holger Wittich

Podobnie jak w wersji cywilnej BMW X5 M oraz wyjście jest oparty na nowej platformie CLAR (Cluster Architecture). Obniża to dzięki lekkich materiałów, takich jak aluminium, magnezu i węgiel masy pojazdu znacząco i jest wykorzystywany w przyszłości, dla modeli z BMW serii 3 do BMW serii 7. Około 100 kilogramów mniej platforma może przynieść nawet SUV.

BMW X5 M 600 KM

BMW M5 predrive Miramas 2017 Nowe BMW M na wszystkie koła xDrive może tylko napęd na tylne koła

Prowadzenie BMW X5 M zajmuje silnik twin-turbo V8 że pochodzi z pojemności skokowej 4,4 litra. Ten silnik ośmiocylindrowy zadebiutuje w nowych bereiits BMW M5 i prawdopodobnie ponad 600 KM i 700 Nm maksymalnego momentu obrotowego do windy wału korbowego. Do siły ataku Power SUV ośmio-biegowa automatyczna konwerter zapewnia. połączeniach moc na wszystkie cztery koła, interpretacja cztery koła sportowy korzystniej oś tylna raczej. Układ napędowy koła xDrive M zwany również pierwszy przystanek w kolekcji BMW M5, oczywiście, jest również stosowany w BMW X5 M. Jednak wątpliwe jest, czy napęd na wszystkie koła może być wyłączony i wyłącznym elektroenergetyczna obejmie całą moc na tylną oś w podajniku SUV.

Nowe BMW X5 M nie kosztuje mniej niż 123 tysięcy euro

BMW X5 Zdjęcie: auto motor und sportDer Nowe BMW X5 (G05) jest już na rynku w 2018 roku. On stoi na nowej platformie CLAR który również niesie BMW X5 M.

Wizualnie BMW X5 M jest oczywiście znacznie różni się od jego serii Brother. Aby przyczynić się nie tylko różnorodne odznaczenia M na ciele, ale również agresywnie ochrony zaprojektowany przód i tył, wymawiane progi i specjalne M-koła. W tym celu, wzmacniający układ hamulcowy z perforowanymi tarczami hamulcowymi, zawiesiny sportowych i zmodyfikowanego układu wydechowego, która przejawia się na rufie dwuprzepływową rury wydechowe spalin lewy i prawy przyłączenia. Wewnątrz, oprócz różnych logo M, sportowe fotele i sportowa kierownica oraz aluminiowe wykończenie i wszelkiego rodzaju M-zamieszania czeka na kierowcę.

Obecnie BMW X5 M kosztuje od 120,700 euro, nowy model będzie mieć nasz szacunek nie podlega już 123.000 euro.

Więcej o BMW X5