V8 Bentley Continental GT w teście: Bez W. Suits

Noc, padał śnieg. Musimy uciekać się do testowania do Włoch. Dzięki Bentley Continental GT V8 i jego 507 KM turbo benzyny na trasie.

26.12.2012 Sebastian Renz

Bentley Chłopcy byli młodzi panowie z unbescheidenem aktywów, zmiennym pań znajomych i pogrubioną odwagi. Lubiła się pełnią życia, nie tylko, ale także świeckich jak tak dalej. O Train Bleu, pociąg ekspresowy z Cannes do Calais. Woolf Bernato, diament i dziedzictwo górnictwa złota, akcjonariusze Bentley i trzykrotny zwycięzca Le Mans, zakład może to zrobić z Riwiery samochodem do Londynu, zanim pociąg osiągnął Calais. W dniu 13 marca 1930 roku rozpoczyna się w Speed ​​Six. Na 14, sięgnął po wyboistym tras krajowych i po przejściu przez kanał poczty łodzi jego klub dżentelmenów w Londynie cztery minuty przed wejściem do pociągu na stację w Calais. Od tego czasu, Bentley zastosować jako przykład podróż kontynentalnym.

Kup cały artykułPrzegląd jednolitego Continental GT V8 Bentley Continental ekspresowe Auto Motor und Sport 27 / 2012Sie uzyskać pełny artykuł (łącznie. PDF, 6 stron) 1,99 € Kup ten test