W Review: gumką jako posiadacza telefonu komórkowego: Aby zabezpieczyć smartfon w samochodzie

hacki życiowych, praktycznych wskazówek dla każdego dnia nie tylko ułatwiają życie, ale również chronić nerwy i portfel. Badamy, jakie tajemnice są w porządku dla samochodów. Tym razem: gumki jako posiadacz smartfona.

28/10/2016 Viktoria Umbach 1 Komentarz

Problem jest tak stara jak sama smartphone: jesteś w podróży samochodem, bez nawigacji pod ręką, więc system nawigacji smartphone potrzebuje pomocy. Całkiem proste, ale gdzie naprawić telefon, gdy nie istnieją odpowiednie wsparcie jest dostępne? Powinny one być rozwiązanie: gumki. Czy taśmy rzeczywiście służyć jako uchwyt na smartphone. Podjęliśmy próbę!

Zestaw doświadczalny jest niezwykle prosta: gumka, inteligentny telefon i długopis. Gotowe. Ważne: zużyte gumki, niestety, nie są dobre, wszystko stoi lub spadnie z siłą docisku! Należy również być ostrożnym, aby nie używać zespoły, które są zbyt małe lub zbyt cienkie, aby być w stanie utrzymać telefonu komórkowego.

Takt jest potrzebna!

Pierwsza lekcja: sztuczka wygląda na pierwszy rzut oka łatwiej niż to jest! aby uzyskać gumkę dzięki wentylacji samochodu nie jest dla niespokojny rękach. Tutaj takt i cierpliwość jest doceniana! Tak, że zespół nie znika w kratę wentylacji, sworzeń może być wezwany do pomocy. Wystarczy przytrzymać górną część gumy z palców i wyciągnąć zawleczkę z dolnym boku przez siatkę. Ten krok jest zrobione, smartfon może być pionowo przeciągana przez gumką.

Pozostaje pytanie, czy elastyczność gumy jest wystarczająca, aby utrzymać telefon komórkowy podczas prowadzenia pojazdu w miejscu. Przynajmniej w naszym przypadku to zadziałało. Szybkość hamowania i wreszcie początek sygnalizacji świetlnej. Pasuje.

Viktoria Lifehacks gumki Zdjęcie: Patrick Lang Nasz wniosek: Gummbänder przeszły nasz test z 10 na 15 punktów!

wniosek

Telefon komórkowy jest bezpieczna. Siła zaciskania opaski faktycznie wystarczy posiadać smartfon. Ponadto, dziąsła są również tańsze niż konwencjonalny mocowanie nawigacji. Jeśli nerwy są oszczędził jednak podczas mocowania pozostaje wątpliwa. Alternatywy dla tradycyjnych gumką, na przykład, opaski do włosów tkaniny, nie są odpowiednie, ponieważ materiał nie może trzymać telefonu.

Nie zapomnij: Posiadacz gumka ma być wykorzystywane wyłącznie do celów nawigacyjnych! jak WhatsApp and Co. aplikacje mogą być obsługiwane w żadnym wypadku w czasie jazdy!

Ten Lifehacks testowaliśmy
Pasta do zębów jako sprzątaczkaczytaj tutaj
Pas jako otwieracz do butelekczytaj tutaj
Taśma jako funkcją pamięciczytaj tutaj
gumka jako inteligentnego posiadacza telefonuczytaj tutaj
Zdalne sterowanie z mózgów kluczczytaj tutaj