Schmidta F1 Blog: Granica w 2018 roku po kolizji

Max Verstappen nadal mimo młodego wieku już na poziomie Vettela i Hamiltona. A w 2018 roku będzie miał od samego początku samochód, aby wygrać. Dlatego 2018 Michael Schmidt spodziewać zwiększone ryzyko wypadku na górze.

11/05/2017 Michael Schmidt 8 komentarzy

Dlatego pominiętymi tak świętował swój czwarty tytuł mistrza świata Lewisa Hamiltona, bo podejrzewa, że ​​ma czekać na piątą może być nieco dłużej? Sebastian Vettel był tak sfrustrowany, prawdopodobnie z tego samego powodu, że niemożliwe misja od japońskiej kampanii tytułowej GP stała, zgodnie z oczekiwaniami, nie powiodło się w Meksyku.

Jako okazja została pominięta. Kto wie, czy wróci tak szybko. Było to dwa główne podmioty w GP Meksyku tylko bardzo jasne. Max Verstappen ma wreszcie zwycięski samochód. I zdobył dwa z czterech ostatnich wyścigach. A nawet lepsze. I styl Verstappen: Bezkompromisowy, bezczelny, bez zarzutu.

Tytuł świat w 2018 roku jest walka aroud

Red Bull nie powróci w 2018 roku jednocześnie z dala pierwszej połowie sezonu. Jedynym znakiem zapytania jest silnik Renault, nadal waha się między dobrem a złem. Od przyszłego roku, kwitnienia nam trzy-walki, które zadowolą każdego, może z wyjątkiem Hamiltona i Vettela. Bo dostaje przeciwnika, który jest nieprzewidywalny.

Musieli znaleźć ostatni w pojedynku z Verstappen że strzał przed sobą w tej dyscyplinie beztroski chytrości i tolerancji ryzyka. I choć tylko bestreit swój trzeci sezon Formuły 1, Vettel i Hamilton Jednak już ich jedenasty.

Lewis Hamilton vs. Max Verstappen - GP Malezji 2017 Zdjęcie: Sutton-images.comIn tym roku Hamilton i Vettel wzruszony w pojedynku z Verstappen powrotem przeważnie.

Verstappen jedzie jakby był jeszcze w kartingu, mówi telewizja ekspert Martin Brundle. Że może się nie udać razy. ale rzadko idzie źle. Wręcz przeciwnie. Kiedy Hamilton, Vettel i Verstappen trójek wątku pierwszych trzech rogach, tylko jedno wychodzi bez szwanku. A nawet na szczycie.

"Na szczęście", mówi Brundle. "Verstappen", odpowiada dyrektor Motorsport Red Bull Helmut Marko. Wierzę również, że nie jest to przypadek. Nikt nie badał pojedynek jako „szalony” Holendra. A jednak często przychodzi z całą skórę niż inne.

Verstappen z dobry czas podczas wyprzedzania

Nawet jeśli jest on nawet do winy, jak w zderzeniu z kolegą Danielem Ricciardo w Budapeszcie. Ricciardo wysiada, Verstappen jedzie dalej. Jego wyprzedzania prawie wszystkie planowane wybitne. Max wyprzedzony na punkty lub linie, z którym nikt nie oczekuje.

bierzemy katastrofę startu w Barcelonie, Spielberg i Singapurze out czasów. Wszystkie trzy razy wziął Verstappen bardziej bierną rolę, a wszystkie trzy razy zdarzyło się przed pierwszym rogu był pomijany poprawnie.

W Barcelonie Valtteri Bottas pchnął Ferrari Kimi Räikkönen w Red Bullu. W domu w Austrii Daniił Kwiat ustawić reakcję łańcuchową, która również Fernando Alonso ciągnie do zniszczenia. W Singapurze Raikkonen gwintowane jeden, ponieważ przeniósł się zbyt wcześnie do prawej. Verstappen został dawno z gazu, aby wydostać się z pułapki ponownie.

Ulubione World Cup odwrotu w pojedynku

Dla mnie, to sprawia wrażenie, że Audacity wygrywa najczęściej. Verstappen betting że inni emeryturę. Jeżeli Vettel posiada ona w Meksyku, kiedy Verstappen atakuje go w zewnętrznym pasie, on tnie na swoich oponach. Wtedy jego przednie skrzydło jest także równy całkowicie złamane, jako krzywa później w kontakcie z Hamilton.

Massa vs. Verstappen - GP Włochy 2017 Zdjęcie: xpbMassa odbyła się w Monza nim. A następnie rozbił.

Kierowca Mercedes może również wykorzystać swoją większy promień krzywej 3 pchnąć jeszcze dalej poza Red Bull nad, ale on cofnął się, jak zakłócane Verstappen ten utwór. Prawdopodobnie z pełnej kalkulacji. Ma więc pchnął Vettela w mercedesa.

Co mnie dziwi: Vettel i Hamilton faktycznie trzeba wiedzieć, że kiedy Verstappen z zewnątrz metoda ataku ma. Jak z Juan Pablo Montoya wcześniej. Michael Schumacher spadł na niego ponownie.

Sztuką nie tylko wtedy, gdy człowiek nie ma szarpnięć na wewnętrznym torze. Podobnie jak Felipe Massa w pierwszej szykanie na Monzy. Brazylijczyk miał nic spadł z Verstappen i wbił mu opony płaskie. Massa, ale miał mniej do stracenia niż kandydatów Mundialu.

Ostrzejsze bandaże w pojedynku Pucharu Świata 2018

Jeśli w przyszłym roku wziąć trzy pierwsze gwiazdy z początku do tytułu mistrza świata, mocniej nawet w bandaże pojedynku są stosowane. Bo wtedy wszystko przejść do pojedynku na równych warunkach. A ponieważ Verstappen spolaryzowane także wśród kolegów. W przyszłym roku dojdzie do kwestii, kto jest top dog w darni Pucharu Świata.

Założę widzimy więcej niż jedną kolizję pomiędzy trzema w 2018 roku, podobnie jak w czasach Ayrton Senna, Alain Prost, Nigel Mansell i Nelson Piquet. Dlatego pragnę również Fernando Alonso. walcząc również do ostatniego naboju, jak pojedynek z Hamilton wykazało. W tym przypadku, nawet bez kolizji. Ponieważ obecnie kontynuuje Alonso tylko dla galerii.