Ford Fiesta dla Gymkhana 3 Wideo: Ken Block za nowy 650 KM potworów Fiesta

US kierowca rajdowy Ken Block ma nową zabawkę. Z zdławiony do 650 KM rajdowej Fiesty gwiazdy działania niedługo się nowy film Gymkhana internetowego. Dzięki specjalny zestaw pojazd dryfuje na asfalcie jest bardzo proste.

22.04.2010 Tobias Grüner

Dwa filmy mają Ken Block Gymkhana już w polu. Milion razy kliknął na YouTube pozwoliło charyzmatyczny Californian zamieszany w młodości Internet stać się bardziej sławny niż większość jego kolegów w Rajdowych Mistrzostwach Świata. Wraz ze zmianą od Subaru Ford podczas bloku przerwa zimowa miał również wymienić swoje filmowy samochód.

Blok Garaż: Dwa Fiesta i Focus

Tutaj Gymkhana Fiesta nie jest to pierwszy nowy samochód w garażu 42-letnich amerykańskich chłopców. Dla serii Rally America ma blokować koniec stycznia dostać inny Fiestę. W swoich występach w Rajdowych Mistrzostwach Świata, jeździ też Focus WRC. Jednak blok nowa zabawka jest fundamentalnie różni się od swoich dwóch innych samochodów firmowych.

Dla filmów jest mniej na wydajność i szybkość, ale przede wszystkim spektakularny wygląd, jak to możliwe. "Prawdziwą sztuką w tworzeniu Gymkhana Ford Fiesta był fakt, że samochód powinien czuć się na asfalcie, jak i żwiru"Mówi bloku. "Podczas gdy większość samochodów asfaltu są przeznaczone do wysokiej przyczepności, potrzebujemy samochodu wyścigowego, który reaguje szybko przenieść luźne, ale pozostawia w tym samym czasie zapewnia pełną kontrolę. Jest to bardzo wąskie linie."

Potwór Fiesta 850 KM do 650 KM dławiony

Samochód został przygotowany w norweskich specjalistów rajdowych Olsbergs SE za jego pracę jako pojazd kaskaderskich. Doskonalić zaspy leżeć w małej przestrzeni, Forge Rally nawet powstrzymanie do 1,090 kg lekkiego Fiesta. Faktycznie, turbodoładowany silnik czterocylindrowy o mocy wyjściowej 850 PS jest przeznaczony. Dla optymalnego zakresu prędkości, inżynierowie zmniejszone zasilanie ale "tylko" nawet 650 KM.

Przy 4000 / min są teraz niesamowite 900 Nm momentu obrotowego. W ciągu zaledwie dwóch sekund, napęd na cztery koła sprinty w ten sposób do 100 km / h. włącza ściśle podszedł pole sześciobiegową pośrednictwem łopatek kierownicy. Optyka może cały czas nadążać za wydajność. czarna "Schemat kropla" Wiadomo już z dwoma innymi samochodami blokowych. Obręcze Gift-zielony, nadkola spalony i ogromny grill ze słynnym logo Potwora jest wysoka wartość uznania nowego pojazdu bloku.

Gymkhana 3 obraca się w lecie

Gdzie trzeci film Gymkhana być obracany, Ford nie została jeszcze ujawniona. "To jest ściśle strzeżoną tajemnicą"Powiedział przedstawicieli producenta samochodu podczas prezentacji. Wiadomo jednak, że kompleks rotacji, aby przejść przez kilka dni i odbywają się kiedyś latem tego roku. Kibice mają więc poczekać trochę dłużej.