Sunbeam Tiger od 30.000 euro: Anglo-American z grubej 4,3-litrowym V8

Duża objętości silnik V8 w prawie cztery metry długości, ładna roadstera - to tylko Sunbeam Tiger. Podobnie jak jego wstąpił do ikona model AC Cobra dostał kompaktowy Brite jego mocne serce Carroll Shelby zasadzone osobiście. Jednak masowa produkcja 1964-1967 odbyło się Jensen w Wolverhampton.

01.10.2015 Franz-Peter Hudek Napędzany

Ach, słodki. Ten ciemny niebieski Sunbeam Tiger łatwo znaleźć wszystko ładne. Można powiedzieć, że to być może reprezentuje archaiczny podstawową formę Rącze wymienialnej classic: ciekawie patrząc błotników reflektory że przypadkowy niskiej talii bez niepokojących zagłówkach lub pałąk i wtedy te dyskretny, stojąc w statecznikach wiatrowych że pewna świeżość i niewinność sugerować. Te liczne chrom i równowagę. Zapewniają one dużą tułowia i oddzielenie Sunbeam jego egoistyczni ocenianych zawodników MGB i Triumph TR4. W skrócie, Sunbeam ma tylko pogodne usposobienie.

Kup cały artykułFahrbericht Sunbeam Tiger i inne egzotyki silnika Klassik 07 / 2015Sie uzyskać pełny artykuł (łącznie. PDF, 4 strony) 1,99 € Kup ten test