Triumph TR7 Convertible: Kliny pudełko z małych dziwactw

Jako wymienialnej Triumph TR7 jest obecnie jednym z największych rarytasów. Jego technika jest bardzo prosta, rdza opanowania. Kto zwraca uwagę na pewne słabości można mieć dużo zabawy.

27/08/2015 Franz-Peter Hudek Napędzany

check ciało

Chociaż zamienny Triumph TR7 powstały podczas stosunkowo spokojne, wolne od okresu strajku i już wiele ulepszeń zostały dokonane (pięć-biegowa skrzynia biegów, aluminiowe felgi), podjęła pewne słabe punkty coupe. Tak więc, następujące części ciała są zagrożone korozją: Szkła reflektorów, profile osłona do komory silnika, spoiler płyty przedniej, skraplacz poprzeczki przejściowego progu słupka B, szwy płytę zbiornika do błotnika (za tylnym oknie), bocznych torby tułowia, Kofferaumboden.

System kaptur z Triumph TR7 Cabrio wygląda stary i musi zostać zamknięty nadmiernej siły. Z tyłu, również montowany z boku okna plastikowe są często noszone Mlecznej.

kontrole techniczne

Pod futurystycznym ciała Triumph TR7 Cabrio jest łatwo dostępna technologia masowej produkcji ze standardowego napędu. Nachylonego w jego osi podłużnej o 45 stopni wbudowanych silnik OHC powinien dostać nowy łańcuch rozrządu oraz napinacz łańcucha po każdych 60.000 km.

Pompa wody jest uważany narażone kiedy Triumph TR7 Cabrioals. Łącznik z gaźnika do silnika może stać się kruche: ryzyko po stronie powietrza beztłuszczowej mieszaniny (od problemów). Na niewymiarowe hamulce tarczowe mają tendencję do zera. I przekaźniki przełączające reflektorów pop-up może powodować podrażnienie.

ceny

Ceny za wymienialnej ruchu Triumph TR7 przy znośnego poziomu. Nieobecność dużych fanów już od około 3500 euro nawet samochody w stanie 4, czasami znacznie tańsze. Klasyczny Analytics wymienia krajobrazowy Triumph TR7 zamianie w stanie 2 z 10.500 euro.

Po wprowadzeniu w 1980 roku (Triumph TR7 wymienialny)22000 Mark

części zamienne

Podobnie jak w przypadku niemal wszystkich brytyjskich klasyków, dostawa części zamiennych nie jest problemem nawet gdy Triumph TR7 zamienny. Jednakże, należy zamówić w części silników dla nas i europejskich wersjach z odpowiednimi specjalistami. USA: www.mossmotors.com, GB: www.rimmerbros.co.uk.

słabości

  1. Rdza na okulary reflektory
  2. Interfejs przednią płytę
  3. kaptur Gully
  4. panel tarasów
  5. nadkola całym
  6. środników
  7. parapet za
  8. boczne tułowia
  9. przednie hamulce
  10. elektryczny
Triumph TR7 cabrio, słabości, jeże obraz

ocen

Przydatność do codziennego użytku części zapasowe sytuacji koszty utrzymania naprawialność Dostępność żądanie

wniosek

Jako wymienialnej Triumph TR7 jest obecnie jednym z największych rarytasów. Jego technika jest bardzo prosta, rdza opanowania. Kto zwraca uwagę na pewne słabości można mieć dużo zabawy.

Więcej o Triumph TR7