Terrafugia TF-X: New marzenie latającego samochodu

Terrafugia opracowany latające samochody. Teraz, wynalazcy zaprezentowali swój drugi projekt - Terrafugia TF-X z czterema siedzeniami i napędem hybrydowym.

27.07.2015 Uli Baumann Napędzany

Inne niż kilka rysunków komputerowych i animowanym filmie, nie ma nic Habhaftes nowego modelu. Skonfigurowany jest modelem cztery siedzenia ze składanymi skrzydłami i wirniki obracające się na końcach skrzydeł i śmigła na rufie. Aby TF-X powinien móc startują i lądują pionowo. W nagłych przypadkach, TF-X niesie system spadochronu na pokładzie.

Terrafugia TF-X Auto FlightTerrafugia TF-X - latający samochód 03:08 Min.

Terrafugia TF-X latania w wcześniej niż 8 lat

Terrafugia TF-X jest napędzany silnikiem hybrydowym. W fazie startu i lądowania są do napędu wirników silników elektrycznych. W operacji lotniczych nitro przejmuje napęd tylnego śmigła. akumulatory mogą być ładowane z gniazdka elektrycznego lub w trakcie operacji lotniczych przez komory spalania. Zawiasach skrzydłem dachowe mogą być składane w dół, gdy wirniki znikają na boki pojazdu. Prędkość lotu w powietrzu mówi się około 320 kilometrów na godzinę, zasięg 800 km.

Jak dotąd, nie ma Terrafugia TF-X tylko jako 1: 10 model do testów w tunelu aerodynamicznym. Do produkcji seryjnej około ośmiu do 12 lat mogą iść do kraju w zależności od firmy.

Badanie projekt BMW X9 Concept: Zamyka Batman wkrótce BMW X9?

Badanie walki BMX X9 Concept łączy terenowych geny i klasyczne linie coupe. To prawda, że ​​projekt perspektywy dla projektowania SUV przyszłości? Czy też 18-letni Khalif Oussama Batman dostosowane nowy pojazd serwisowy na ciele?

03.08.2010

Batman w BMW? Projekt Początkujący Khalfi Oussama rozważa ponury bohater z pojazdu, który pozwoli Gotham City ze strachu - i może spowodować zamieszanie w Monachium. Do wirtualnego - BMW - X9 spolaryzowane.

Nadaje się do codziennego użytku jest konstrukcja nie, oczywiście, 18-letni samouk z Tunezji podkreślił. Miał po prostu zapytał, w jaki sposób "niemiecki" Christian Bale w filmowej wersji legendarnego zakładu pojazdu będzie wyglądać, "The Dark Knight" szoferem. Tutaj BMW X9 ma świadomość poza bieżącym języku projektowania bawarskich modeli terenowych. Futurystyczna konstrukcja jest solidna, agresywny - niemal zwierzęce. Wzór zwrotnicy, elementy Race Touareg z linią coupe połączeniu. tak robi przyszłość serii X?

BMW X9 futurystyczny projekt zwrotnicy

Klasyczny BMW nerek, niespokojny Czo czuje każdym razie trudno popełnione. Profil z kolei działa organiczne: Boki wybrzusza się kołysanie na nadkola BMW X9 i na końcu w ozdobny skrzydła tylnego, wznosi się nad mocny układ wydechowy. Zły brat X6? Bruce Wayne będzie wyglądać może jak wojennego. Ale: czy Batman będzie również zamówić relingi dachowe z BMW-półce?

BMW projektant X9 Khalfi Oussama pomimo młodego wieku nie nieznane: self-made man z Tunezji, BMW przypisuje się nowego języka projektowania w przeszłości. I bezimienny, agresywne coupe to było by to przynieść do Batman Honor: Subtelne urządzenia stylistyczne są również niesłuszna.

Badanie to jest dopiero początek kariery młodego projektowania

Tymczasem 18-latek ma również projekt Audi i Ferrari "zmieniony" - ponieważ w przyszłości chciałby zaprojektować flagowych europejskich firm samochodowych. Nigdy nie postawił stopę na uniwersytecie przez własny rachunek. "Nie jestem bogaty w pieniądzach, ale w idei." Szczegóły techniczne zawiera świat tak daleko z przodu jeszcze.

UmfrageWie lubisz konstrukcja X9 BMW? Super projekt! No nie chodzą tamtędy! Lubię mnie to nie obchodzi! Nikt! Wynik Pokaż więcej o BMW

ABT Audi AS4 w Genewie: Program sportowy dla nowego A4

Tuner Abt przedstawia w Genewie swój nowy program strojenia dla nowego Audi A4. Abt AS4 jak on zapewnia do 325 KM.

29.02.2016 Uli Baumann Napędzany

Audi A4 jest zawsze mocno programie Opatów - w tym najnowszej wersji z Ingolstadt. Genewska wystawa oparta jest na trzy-litrowy TDI. Za nowego sterowania silnika, wydajność silnika o zapłonie samoczynnym zwiększa się od 272 KM do 325 KM. Wzrost momentu standardowych 600 do 680 nm.

Aerodynamiczny dodatek części do Audi A4

Dla optymalnej obsługi drogowej Abt AS4 skróconych sprężyn zawieszenia przewidują w związku z przekładkami kół na obu osiach. Również optyka nie są zaniedbywane w Abt. Opracowana aerodynamiczny program Abt AS4 zawiera przednie wypracowania zderzak, oraz otwór wlotowy powietrza, przedni cylinder grill, wkładki odbojowych oraz tylną spódnicy z typowych czterech rur optyki tylny tłumik.

Dopasowanie Radhausfüllungen zapewnić onsite felgi w różnych wykonaniach, w 19 i 20 cali.

Więcej informacji na temat Audi A4

Unimog 2015: przedrukowany Legend

Mercedes Unimog odnowiony. Nowe silniki, nowe technologie i bardziej komfortowe w programie. Dzięki nowej podwójnej kabinie ale oferta została zakończona.

27.03.2015 Torsten Seibt Napędzany

Także dla normy emisji spalin Euro Truck 6 służbie. W związku z powyższym, to idzie do pokonania tej przeszkody w silnikach wysokoprężnych do interesów. Mercedes używane przejście do nowej generacji silników do rewizji obu serii Unimog dokładnie. Teraz został on przedstawiony jako uzupełnienie oferty, podwójną kabiną.

Unimog wdrożyć przewoźników do 300 KM

Renowacja towarzyszyć wprowadzenie nowych nazw modeli, z których można odczytać moc silnika jest przyszłość. Tak więc mała seria szafy sterowniczej jest mieć w przyszłych wersjach U216 do U530. Nowe modele mają wejścia U 216 i U 218 z 5,1-litrowym czterocylindrowym, co sprawia, 216 156 PS w Unimog U i uwalnia 650 Nm momentu obrotowego. Silniejsze warianty U 427 U 530 Unimog uzyskać poprawioną OM 936 sześciocylindrowy z maksymalnie 299 KM i 1200 Nm momentu obrotowego.
 
Wraz ze zmianą silnika, wykorzystywane są niektóre nowe funkcje komfortu. W ten sposób, kontrola hamowania przekładnia i silnik jest teraz przeniesione do ramienia Pitman, klimatyzacja został poprawiony i przeprojektowany instrumentów. Przód jest systemem aparat jest używany, co ułatwia kontrolę monitorować Do- sprzętu i poprawia działanie podczas pracy. Z zewnątrz nowa generacja urządzenia na nośnik teraz napowietrznych wycieraczek i nowe zderzaki ze światłami do jazdy dziennej mogą być postrzegane.

Dużą Unimog jest nadal off-road

Silny tam w wielkiej serii do punktu. Ponownie, oznaczenie typu jest zmieniony z Unimog U 4000 U 5000 i U są modele 4023/5023. Kompleks metodą oczyszczania spalin spalin silnika Euro-6 z nich musiał być ustawiony o metr do tyłu, maszyna jest teraz pod kabiną. Który został przedłużony o 120 milimetrów, a obecnie oferuje więcej miejsca odpowiednio. Ponadto, ponieważ w pracy przekładni teraz również być wykonane przez ramię Pitman.
 
Pod pojęciem podstawowego dla ciężkich zastosowań nic się nie zmieniło, ale ostrość jest obniżona o nowej pozycji montażowej silnika, co jest zgodne z przewagi w tej dziedzinie. Spawana rama przyczynia się do 600 milimetrów Eigenverwindung doskonałej splątania Unimoga. przekonać pozostałe wartości terenie Unimog U i 4023 U 5023 1,2 m głębokości brodzących dzięki osi portalu masowe prześwit rodnik kąt wylotu (przód / tył 44/51 stopni). Główną różnicą pomiędzy Unimog U 4023 U 5023 i wersji ramy i wału, który jest U 4023 sam został zaprojektowany jako samochód ciężarowy dziesięć ton, U 5023 o masie brutto 14,5 ton.

Jego obecna pokaz był dokładnie zapoznać się z nowym Unimoga w obszarze, który 4wheelfun czytelnika: w Horstwalde z 4Wheel Fun Super testu. Jednak dzisiejsze SUV nie dodał wiele trudniejsze do przezwyciężenia przeszkody, takie jak luźne stoku piargi, zdecydowana sprzęgania pociągiem lub przeprawy wodnej metrowej głębokości. Dla Unimog to wszystko było bardziej na wycieczkę do zabaw.

Więcej o Mercedes

MTM VW Amarok V8 Passion Desert: z V8 i 240 km / h na pustyni

Wraz z grupą DIRKS ustawić tuner MTM raz pierwszy w Genewie przed Passion Desert VW Amarok V8. Uprated pick-up dochodzi do 240 km / h.

1.03.2016 Benjamin Bauer Napędzany

W Genewie, 410 KM Amarok debiuty. Wzrost mocy składa się z restrukturyzacji silnika do TDI o pojemności 4,2 litra i nowego układu wydechowego z rur bocznych. Poza pick-up został wyposażony w nowe progi, Alutrittbrettern, falista, bar stylizacji, przednią bar i tylnych zabezpieczeń i rozszerzenia błotników oraz przednią maską. Wewnątrz pojawiła się nowa nawigacja i system audio z kamery wstecznej, nową deskę rozdzielczą i nowe panele drzwi, kolumny ABC, skórzanym owinięte Główni oraz różne panele w węgiel (nawiewów, kierownicy, dywaniki). Na siedzeniach wybrał kombinację skórzaną / Alcantara.

W ciągu sześciu sekundach 100 kilometrów na godzinę

Ponadto, MTM brakowało Amarokiem jeszcze zawiesiny gwintowane z przodu i zawiesinę powietrza od tylnej osi. Dla odpowiedniego ujemnego przyspieszenia, nowy układ hamulcowy, który siedzi za BBS koła w 20-calowy marek. A biorąc pod uwagę nowe cechy i potrzeby - Amarok przychodzi po leczeniu mocy MTM i DIRKS ale do 222 km / h. W zależności od zatwierdzenia opon i do 240 km / h w nim. Zmodyfikowany silnik V8 pracuje z maksymalnym momentem obrotowym 930 Nm i od przyspiesza od zera do 100 km / hw sześć sekund.

Więcej o VW Amarok

Porsche 911 Turbo S cali do cali do: wykończenie Chromaflair prawie tak drogie, jak kary

To się nazywa „Chromaflair” i jest najnowsza ewolucja Porsche Exclusive Manufaktur: praca farby, który jest droższy niż nowy Cayman S. 718 rocznie tylko kilka pojazdów są malowane - a istnieją powody.

18/08/2017 Roman kopuły 6 komentarzy silniku

Fabryka Porsche Exclusive jest dobrze wiadomo, że mają gotowy do zabawy - teraz wydali nową farbę, wyłącznie dla Porsche 911. „Chromaflair” to efekt rozpylania i kosztuje więcej niż 80.000 euro. Tak że mogą one być jednym z najdroższych dodatków, które są dostępne obecnie na rynku samochodowym. Pamiętamy: Nawet dla Porsche 918 Spyder było mieć dość kosztowny obraz: „ciekły metal srebro”, które nie było tak strasznie drogie prawie 50.000 euro, ale jak Chromaflair.

Specjalne pigmenty zapewniają niepowtarzalny efekt

W zasadzie „Chromaflair” działa podobnie do farby przerzutnika. Powiedzieć powstać zależności od kąta widza różnych kolorach. Odpowiedzialna za to jest Chromaflair pigmenty papieru cienkie wagi, które są umieszczone w górnej warstwy. Te skale grubości tylko jednego mikrona - jednej pięćdziesiątej wielkości ludzkich włosów.

Składają się one z nieprzezroczystym i refleksyjnej warstwy rdzeniowej z aluminium, która jest z kolei otoczony rodzaju szkła. Ciekawy: W zależności od tego jak gruba warstwa ta szklanka jest do negocjacji, proszę różne kolory światła. Problemem jest to, że grubość warstwy nie jest znanymi metodami, takimi jakie są zwyczajowo w farbie, produkowany. Tylko kilka atomów określić grubość - sposób wytwarzania jest nadzwyczaj kosztowny. Pełną wydajność farby Chromaflair ręcznie.

Tylko pięć 911 malowane są co roku z „Chromaflair”

Ponieważ proces produkcji jest tak drogie, aby, zgodnie z Porsche zaledwie pięciu pojazdów to specjalnym lakierem. Każdy, kto myśli, że może umieścić na swojej nowej Panamera, Cayenne, Macan, lub 718 z drogiego efekt farby, będzie rozczarowany: Porsche oferuje farbę Chromaflair tylko dla 911th

Farba Porsche, Chromaflair, 911 Turbo S Porsche Exclusive Zdjęcie: PorscheJe od kąta i zapalając światła farby Chromaflair (tutaj w kolorze &# 34; Zielona Python&34), w różnych kolorach.

Potrzeba niekoniecznie zielone ( „Python Green”) można zobaczyć na zdjęciu. „Zasadniczo, nie ma żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o kolor,” mówi Porsche Exclusive.

Obecnie istnieje sześć Chromaflair warianty kolorystyczne: „Shifting Carbon”, to rodzaj niebiesko-czarny „Explosive Gold”, mieszanka pomarańczowo-złoto wspomniano powyżej Pythona „zielony”, „Urbanbamboo”, o turkusowo-szary. Są jeszcze „Magiczny Magenta” i mieszanina złota i srebra połączone.

Ceny dla każdego koloru są bardzo zróżnicowane. Dla przykładu przedstawionego w kopii obrazu z Porsche 911 Turbo S w Pythonie „zielony” farby Chromaflair będzie kosztować 82,645.50 euro.

W galerii prezentujemy inne kolory „Chromaflair” Finish było.

Więcej o Porsche 911

Gumpert ze restartu: Glickenhaus buduje nowy Apollo

Niemiecki producent samochodów sportowych Gumpert ma nowego właściciela, ponieważ, 2014. Zgodnie z chińskim konsorcjum Idealny TeamVenture nowy Apollo powinny być ustalone. Nowy partner rozwój jest Scuderia Cameron Glickenhaus.

26/10/2016 Andreas Haupt, Uli Baumann 2 komentarze Napędzany

Niemiecki samochód sportowy maker Gumpert jest z chińskim konsorcjum Idealny zespołu zapuścić się w nowym Apollo Automotive Ltd. zostały przeniesione. Idealny Zespół Venture dokonał w pierwszej połowie 2015 roku, kiedy trzeba było gazet włoskiego producenta samochodów sportowych de Tomaso nabyli. Na Geneva Motor Show 2016 również pierwsza wersja nowego Apollo został przedstawiony.

Gumpert ze restartu: Glickenhaus buduje nowy Apollo Zdjęcie: Stefan Baldauf / Guido th BrinkDer nowy Apollo ma na celu budowanie na SCG003.

Apollo Strzałka 1000 PS

Pod kryptonimem „strzałki” (strzałka) miał idealny TeamVenture zbudować nową Apollo. Przypomnienie: Gumpert Apollo był produkowany od 2005 do 2013 roku i jest zasilany przez 4,2-litrowy V8 turbo. Super test sport samochodowy (wydanie 11/2009), wersja 700 KM docierane Nordschleife w 7:24 minut (artykuł). Do tej pory tylko Porsche 918 Spyder ma podcięte tej marki.

Nowe odcinki do 4,98 m długości, 1,99 m szerokości i 1,22 m wysokości. Sucha masa wynosi 1300 kg. Trzon strzałki utworzenia stalowej ramy przestrzennej z przedziału pasażerskiego wykonane z Kevlaru węglu. Za dwóch pasażerów, cztery-litrowy silnik V8 biturbo z smarowania suchej miski olejowej rozprzestrzenia, która ma doprowadzić go do 1000 KM i 1000 Nm momentu obrotowego. Zmiany biegów są sprawą sekwencyjnego 7-biegową manualną skrzynią biegów. Trakcja zoptymalizowany mechanizm różnicowy o ograniczonym poślizgu na tylnej osi, opcjonalnie istnieje kontrola startu.

Sprint od zera do 100 km / h, aby zakończyć się w 2,9 sekundy, Arrow, znak 200 km / h jest trafiony przez 8,8 sekundy. Prędkość maksymalna wynosi 360 km / h.

Regulowana na ściskanie i zawieszenia pushrod odbicia można regulować na wysokość. Dodatkowy system podnośników pomaga przezwyciężyć małe przeszkody. Korki pochodzą z AP Racing i czekać z sześciu-tłokowym kalibrem i wokół plastry 378er dalej. Kontakt z drogi przed holding 20-calowe koła z oponami 265/35 mm. Tylny obracać 21 cali z oponami 325/30.

Przy projektowaniu Apollo Strzałka opiera się na maksymalnym docisku. Pomaga wytrzymałe włókna węglowego karoserii wiele przełomów, elementy prowadzące powietrze iz tyłu duży spoiler stałym i potężnym dyfuzorem.

Nowy Apollo na bazie SCG003C

Apollo Intensa emozioneSupercar na pas startowy 41 sek.

Dla rozwoju seryjnej nowego Apollo ustawić kurs, ale teraz zresetować. Jako partner rozwoju, Scuderia Cameron Glickenhaus (SCG) i włoscy producenci małych Automobili Torino Manifattura (MAT) zostały uzyskane. Pierwszym krokiem jest projekt zmienionego Strzałka całkowicie. Ponadto, napęd za wersję utworu, który działa pod nazwą „emozione” został zmieniony na wolnossący silnik V12. zostaną przedstawione w „emozione” w 2017 roku na IAA.

Apollo Strzałka „S” wersja ochrzczony droga jest umieścić na Biturbo V8. Oba modele opierają się na na podwoziu węgla SCG003C. zostaną zbudowane modele Apollo MAT we Włoszech, gdzie pojazdy SCG003C są wytwarzane.

udało Combackversuche

Ożywienie Apollo dobrze uszczelnione końcowy koniec Expolsion. Samochód sportowy z dwulitrowym czterocylindrowym i 420 KM zadebiutował w Genewie w 2014 roku powinien być w pewnym sensie samochód sportowy dla Gumperts powrót po tym jak firma złożyła wniosek o upadłość latem 2013 roku. Produkcja seryjna, nie było jednak nigdy. W międzyczasie, plotki zaczęły krążyć że Gumpert mogłyby przynieść badania Tornante na rynku. Ponownie, nitowania. Teraz jest jednak współpracować z nowym początku. Założyciel firmy Roland Gumpert będzie jednak już być jedną z partii. Opuścił firmę w międzyczasie.

Gumpert Apollo więcej o

Goldfish tajny projekt BMW 7 E32 750iL V16: 16 cylindrów, skrzela na bokach i 408 KM

Techno Classica dla BMW wziął spektakularny limuzyną indywidualny kawałek 80 z archiwum: Seria 7 (E32) z 408 konnym V16 i kryptonimie rybek.

10/04/2017 Andreas GERD Stegmaier 5 komentarzy silniku

Do tego 7 Series E32 1987 przypada obok jego złotym wykończeniem zwłaszcza ze skrzelami w tylnej ściance. Szczeliny za gromadzenie świeżego powietrza. Nie, Seria 7 ma tylny silnik, ale za jego wąskiej nerce, który był pierwotnie częścią 735 IL, stawia żadnego uczciwego sześciocylindrowy rzędowy, ale potężne V16. A jedynym powodem pasuje właśnie tak w komorze silnika, ponieważ jego chłodnice zostały umieszczone w bagażniku. Dlatego skrzela. także między tylnymi światłami siedzi czarna krata chłodnicy malowane: choć jeszcze nie wystarcza. Ciecz chłodząca rozlewając ich zbiornika prawej ściany bocznej.

V16 V12 jest wydłużony

Odpuszczanie byliśmy silnik 6,7-litrowy silnik nie jest, niestety, znacznie mniej dysk: Złota Rybka tak zainspirowany farby i pseudonim skrzela musiałby po długiej żywotności tylko raz poważnej kontroli.

BMW 7 E32 V16 Goldfish Zdjęcie: Kai KlauderSieht jak V12 od 750i, ale ma cztery cylindry więcej: The V16 w E32 rybek.

Na wyporności 6651 centymetrów sześciennych ujawnia, co staje się oczywiste, gdy wygląd pod maską może wędrować: the V16 został stworzony przez rozszerzenie V12 5,0 litra. Wygląda po prostu jednostkę monster: Jako V12 w cztery cylindry więcej.

Z V16 BMW chciał przeciwdziałać Mercedes V12. Mercedes po raz kolejny odparował z V12, 1991 wszedł w 600 SE, że w 750i. Ten silnik (M70) z 300 KM BMW wprowadził 1987th Był z tych „małych” M20 silników sześciocylindrowych (320i, 325i) jest używana. V16 o „Goldfish” zbliża się do specyfikacji BMW 408 KM - dokładnie wykonywaniu M120 przez rywal Mercedesa.

Nie wyścig zbrojeń, a nie 16-cylindrowy

Dlaczego V16 nie przyszedł? Dziś, BMW mówi, że chciał uniknąć wyścigu zbrojeń. Ponadto, potencjał dwanaście cylindrów podejście dotarł prawie do potęgi V16 miał: w 850 CSi dotarł z wyższą kompresję i większą wyporność 380 KM i 550 Nm. Późniejsze etapy rozwoju, takie jak McLaren F1 udało nawet od 600 do 700 KM.

Więcej o BMW 7

Eurasia Tunel w Stambule: Pierwszy tunel z Azji do Europy otwiera

W tureckim mieście Stambuł, pierwszy tunel drogowy między Azją a Europą zostało otwarte. Nowy przypadek Eurasia Tunel przebiega pod Bosfor.

21.12.2016 Uli Baumann 1 Komentarz

Kontrole na wtorek (20/12/2016) oficjalnie otwarto Eurasia Tunel w tureckim mieście Stambuł to pierwszy tunel drogowy między Azją i Europą. Nowy tunel będzie złagodzić notorycznie zatłoczonych ulicach metropolii i skrócić czas podróży między europejskimi i azjatyckimi części dramatycznie.

Do 100 metrów poniżej dna morskiego

Przez 14,6 km długości, dwupiętrowym „Avrasya tunelu” trafi do 130.000 pojazdów dziennie w przyszłości. Otwórz tylko do samochodów osobowych i dostawczych. Oczekuje się, że tunel do skrócenia czasu przejazdu pomiędzy dwoma brzegami Bosforu według oficjalnych danych ze 100 do 15 minut. 5,4-kilometrowy odcinek tunelu jest ponad 100 metrów poniżej dna morskiego i powinna być w stanie wytrzymać trzęsienie ziemi o sile 7,5. Smakowały projekt tunel ma równowartość około 1,19 miliardów euro. Tunel został ukończony w mniej niż trzy lata. Podróż przez tunel, który łączy D100 Highway po azjatyckiej stronie z ulicy Kennedy w europejskiej części Stambułu, to droga płatna i kosztuje równowartość około 4 euro.

Według oficjalnych informacji tureckiej jest „Avrasya tunel” w najgłębszym i najszerszym tunelu na całym świecie.

Ford Focus RS Blue & amp; Czarny: Vorderachssperre więcej trakcji

Do 4100 euro ekstra ocenia Ford Focus RS z mechanicznego różnicowy o ograniczonym poślizgu na osi przedniej. Pakiet sprzęt Niebieski & Czarny zmienił także publicznego wizerunku kompaktowego samochodu sportowego.

02/06/2017 Andreas Haupt Napędzany

Ford Focus RS nie szuka ostatniej dziesiątej na torze, podobnie jak Mercedes-AMG A45 czy VW Golf GTI Club Sport S. RS powinien i będzie więcej zabawy urok. Napęd na cztery koła, które mogą czasami zawiesi się poza ogon jak napęd na tylne koła. Więc ktoś, kto idzie zawroty głowy i kierowcę bez degenerującym krzywej tempo i szybkość.

Focus RS Niebieski & Czarny na 44775

Nowa opcja, ale Ford chce zintegrować merytokracji RS nieco więcej. Opłata Ford zorganizowany mechaniczny różnicowy o ograniczonym poślizgu na osi przedniej. Jest Focus RS zrobić trakcji silniejszy od zamka współczynnika tarcia i kompensuje Radlastunterschiede pomiędzy przednimi oponami. Poślizg jest minimalizowane przez koło z lepsza trakcja barki większość momentu obrotowego na przednią oś. Im silniejsze jest przyspieszenie boczne, tym bardziej system jest wykorzystanie jego zalet.

Ford Focus RS - Blue & amp; Czarny - hot hatch Zdjęcie: Niebieski Ford & Czarny: Nazwa mówi wszystko.

Mechaniczna różnica zamek jest częścią wyposażenia niebieski i czarny. Pakiet kosztuje 4100 euro. Oznacza: z zamkiem na Ford Focus RS jest drogie 44775 zamiast 40,675 euro. Dynamiczne właściwości jezdne sam nie uzasadnia tę opłatę. Ford nadal sprawia, że ​​kilka Uchwyty kosmetycznych: dach, spojler dachowy i lusterek Oprawy kolory amerykańskich producentów w matowej czerni. Zaciski Brembo wziąć niebieską barwę ciała. Ponadto Ford ciągnie RS na nowych felg aluminiowych w formacie 19-calowy z zamykanymi nakrętek kół i opon 235/35 R19 wielkości.

Na śrubie zasilania nie obraca się. Pozostaje (470 nm w overboost), który wznosi się do 2,3 litra czterocylindrowy Ecoboost w 350 PS i 440 nm. hot hatch sprinty Forda w 4,7 sekundy do 100 km / h. Mówi producent. W samochodzie sportowym Super test RS potrzebował 5,5 sekundy. Nordschleife on zaokrąglony w 8:06 minut. Nie jest zły. Wraz z nowym zamkiem lepszy czas okrążenia będzie prawdopodobnie tam.

Więcej o Ford Focus

Skoda Napęd specjalny model z przewagi cenowej: Fabia, szybki i Yeti tańsze

Skoda Fabia zestawy, szybki i Yeti jako specjalny napęd. Oprócz doskonałych udogodnień przyciągnąć Yeti do 4,450 korzyści cenowej euro. Kupujący Fabia i szybkiego zaoszczędzić do 3,125 euro.

16.12.2016 Uli Baumann 1 Komentarz

Skoda Fabia Rapid są standardowo wyposażone lepiej niż specjalny napęd i zabezpieczone pięć lat gwarancji. Bluetooth Freispreicheinrichtung, klimatyzację oraz podgrzewane siedzenia są standardowym wyposażeniem. Dla Obligacji jako ebenaflls zawierać specjalne pokrowce na siedzenia. Specjalny model oparty jest na linii wyposażenia Ambition, Podgrzewane lusterka, tempomat oraz radio z czytnikiem kart SD i port USB są zatem już norma tutaj. Ponadto, urządzenie można z dwóch pakietów „light & Uzupełnieniem view "i" infotainment”. Zaletą cena jest Skoda z maksymalnie 3125 euro.

Fabia i fabia kombinowane są dostępne z trzema i czterema silnikach od 60 do 105 KM. Szybki i gwałtowny Spaceback zapewnia Skoda z pięciu silników od 90 do 125 KM.

Yeti jako specjalny napęd

Aby prowadzić specjalną wyposażenie Skoda Yeti, który jest oparty na sprzęcie ambicja, między innymi koła 17-calowe felgi, specjalnych pokrowców tkaniny, głośnomówiący telefon z bluetooth, tylne światła LED, Reflektor Assist i czujnik deszczu, reflektory bi-ksenonowe z dynamicznym reflektory, tylne szkło prywatności, ciemne aplikacje, radio cyfrowe, Klimatyzacja automatyczna i podgrzewane przednie fotele. Oprócz ofert Sonderausstttung Skoda ani dwa pakiety wyposażenia, Best of Function „i” Best of infotainment”.

Trzy silniki benzynowe i dwa diesel do wyboru

Pakiet sprzęt, Best of Function „obejmuje kamery cofania, regulowanej podłogi ładunkowej, przygotowanie do haka holowniczego, przechowalnia siatki oddzielającej i wykrywanie senność. Z pakietem wyposażenia, Najlepszy infotainment „utrzymać system nawigacji Amundsen, sterowanie głosowe, system dźwięku i interfejsu smartfonu SmartLink i SmartGate przenieść do kompaktowych SUV. W połączeniu z dwóch pakietów opcji, oszczędności klientów nawet do 4450 euro zsumowane porównywalnie wyposażonego modelu standardowego.

Skoda Yeti na dysku są trzy silniki benzynowe i dwa silniki wysokoprężne o mocy od 110 do 150 KM w wyborach. Ceny zaczynają się od 23,580 euro za 1.2 TSI o mocy 110 KM. 1.4 TSI o mocy 125 KM z kosztami 24,580 euro, z 150 KM co najmniej 27,580 euro są należne. W 2.0 TDI o mocy 110 KM o koszty jazdy od 26,380 euro, z 150 KM z 28,680 euro.

Więcej o Skoda Yeti

Mercedes-AMG GT R: Z 585 KM na drodze

Mercedes przynosi wersję ulicy spektakularnego Mercedes-AMG GT3 w 2016 roku na rynku. Jego V8 Biturbo 585 KM i przynosi wiele torów funkcji sprawiają, że GT3 drogowego dzieje.

21.11.2016 Holger Wittich Gerd Stegmaier Stefan Helmreich 5 komentarzy Napędzany

Mercedes-AMG GT R ekspresyjna wygląd

Podany cel: chcą zaatakować Porsche 911 GT3, i jak to powinno w AMG tradycją, mamy do czynienia z tak dosadnie do agresywności niż w Zuffenhausen. Innymi słowy, AMG GT R uderzy zawieszonego drwinę. Z nagiej przemocy, ale precyzji „högschder”, jak mówią w Vorarlbergu. A jak masz włączony wszystkich odpowiednich śrub. I silny.

Wizualnie AMG GT R wyraźnie wskazuje na jego pochodzenie od wersji wyścigowej GT3. Szersze przednie i tylne błotniki toru umożliwić szersze (46 mm z przodu i 57 mm z tyłu pojazdu) przez więcej przyczepności, a nawet wyższe prędkości łuku. Nowe koła kucia przenoszenia wymiarów 10 x 19 i 12 x 20 cali oraz Michelin Pilot Sport Cup 2 opony o rozmiarze 275/35 ZR 19 z przodu i z tyłu 325/30 ZR 20 wyposażone.

Nowy przedni zderzak z elementów aktywnych (od 80 km / h przemieszcza się z spoiler węgla; żeberka grzejników może być zamknięty), duże tylne skrzydło z regulowanym ostrzem a nowy tylny zderzak z podwójnym dyfuzora zwiększyć wydajność aerodynamiczną i przyczyniają się do uzyskania optymalnej przyczepności. Nowością jest włączony tylny są (odchylane o 1,5 stopni) z w pełni regulowana sportowych zawiesiny elektronicznej regulacji tłumienia i dziewięć regulowanej kontroli trakcji. kaptur i krata została zmieniona. Tutaj tzw Panamericana grill przychodzi na AMG GT R po raz pierwszy użyty. Dach GT R składa się z węgla.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Pierwszy kontakt i gniazdo mocowane na Mercedes AMG GT R

Kto jest na AMG GT R, może to trudne do ustalenia, ile nowy wariant znanego wcześniej AMG GT i GT S jest inna. Jasne, kolor skrzydeł jest uderzające kratkę Panamericana nie można pominąć z pionowymi wspornikami, zwłaszcza za znacznie szersza drugiej stronie. Najpóźniej w ogonie może sugerować, że był Clueless GT3. Ale w środku są GT R Potem droga bieżących samochodów sportowych. Mimo że fotele są niezwykle cupped i nauczysz się podczas prezentacji, które przynoszą oszczędności 16 kilogramów wagi, ale kokpit i instrumenty działania cywilne, dywany i panele tworzą niemal domową atmosferę. Ale wśród nawiewów na konsoli centralnej siedzi pokrętło z tworzywa sztucznego głowy średnicę kawałku 5 centów, którego silny cytrynowy żółty kontrastuje z czarnym auffälligstem Cabon- i wykładzin z tworzyw sztucznych otoczenia. Tylko pasy i ozdobne szwy tapicerki Alcantara są tak żółte.

Mercedes-AMG GT RSpektakularna światowa premiera w Goodwood 9:23 min.Mercedes AMG GT3, widok z tyłu Zdjęcie: Andreas Lindlahr / MercedesDer Mercedes-AMG GT3 jest model GT-R.

Co powinien żółty przycisk w AMG GT R?

Pokrętło reguluje czułość kontroli trakcji. A w dziewięciu poziomach. To był pomysł AMG szef Tobias Moers i przypomina, co GT R wykonany jest mimo street legal: do wyścigów. „Klasyczny jest pułapka na Bilster góry. Tam, grzebień krótko ulgę tylną oś. Kto wtedy zbyt silne stoi na gaz, który zmaga się z nagłą utratą przyczepności i tylnej wybuchu. Poręczy nie może śpiewać piosenkę o tym - wiele strajków. Z żółty przycisk można ustawić ile kontrola trakcji, aby ograniczyć poślizg na tylnej osi. To rzeczywiście działa jak w Formule 1 - w niektórych miejscach brzmi to nawet całkiem podobny, „mówi Moers.

Zmiany w AMG GT R pochodzą z tego samego skrupulatnej pracy nad poprawa podstawowej koncepcji samochodu sportowego. Prawie Affalterbach przeanalizowaniu wszystkiego, nowych rozwiązań, często inspirowane, zważono i symulowane przez GT3. Obiecująca była najwyraźniej m.in. oś tylną (premiera w Mercedes), rura węgla na wale napędowym, krzyżowy usztywniający dołu, również wykonane z węgla, w pełni zmiennej mechanizmu różnicowego z blokadą, nową osią przednią części przedniej magnezu, wylot ogrzanego przez spalin powietrze pod pojazdem pomiędzy świateł tylnych, układ wydechowy z trzech rur ogona, w którym zewnętrzna być przekazywane tylko poprzez gdy zawór wylotowy otwiera się i tak dalej.

W związku z tym wysiłkiem, tajność na cenę wydaje się mieć dobry powód. Ale Tobias Moers jest pewny. „Oczywiście musi też mieć GT R przynieść porównywalne marża jak inne GTS, ale cena jest pozytywnym zaskoczeniem.” I że przyniesie AMG GT „trzy lub cztery inne warianty”, ponieważ Moers jest już pewne. Jednym z nich zadebiutuje w marcu przed rozpoczęciem GT R - nawet GT4?

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

GT-R sprawia, że ​​585 KM w wersji drogowej

Pod maską, jest następnie przekazywany do bezpośredniego podłączenia do samochodu wyścigowego. Podczas GT3 nadal pracuje ze znanym z SLS 6,2 litra odkurzacza V8 o pojemności od 500 do 520 KM jest w Mercedes-AMG GT R cztery-litrowy V8 biturbo używany. Co było dla swojej nowej dziedziny zastosowania głównie z nowych turbosprężarek ze zoptymalizowanej strony sprężarki, łaskotanie od 1,2 do 1,35 bar zwiększone ciśnienie doładowania i nowe oprogramowanie do zarządzania silnikiem 585 KM i 700 Nm momentu obrotowego. Dla porównania, AMG GT S ma 510 KM. 7-skrzynia biegów podwójne sprzęgło dłuższe i krótsze pierwsze siódme prędkości do przodu w GT R, napędowy moment obrotowy za pomocą elektronicznie sterowanego mechanizmu różnicowego z ograniczonym poślizgiem na tylnej osi. W 3,6 sekundy, GT R będzie wychodzą 100 kilometrów na godzinę, maksymalna prędkość osiągana na 318 km / h. Zużycie standard Mercedes 11,4 litrów.

Mercedes-AMG GT R Zdjęcie: Mercedes najpierw przyjrzeć się wnętrzu.

Premiera na Festiwalu Szybkości w Goodwood

Wewnątrz był standardowy pakiet noc z wielu ciemnych elementów zapewnia większą sportowy. Ponadto aplikacje Matt węglowe mają być miała. Lekkiej konstrukcji: Mercedes-AMG GT-R stosuje się przednią obudowę wykonaną z magnezu, przednie błotniki i rury reakcyjnej wykonane z węgla, tłumik tytanu lekkie kute koła, lżejszej zamachowego podwójnego masy, Radfangstreben z kompozytowego i mniej materiału izolacyjnego. W sumie 15 kg były zapisane, DIN masy spadł do 1.555 kg. Moc do masy powinna wynosić 2,66 kg / KM.

W uzupełnieniu do dostrajania wszystkich komponentów trzy punkty są fundamentalne. Po pierwsze, zmniejszenie Karosserietorsion. O tak zwanym poprzecznego tunelu z włókna węglowego, która podpiera dwa boki pojazdu w obszarze tunelu rury reakcyjnej wobec siebie, zwiększona sztywność 7,5 procent.

obsługiwane cały - drugi - od punktu A spurverbreiterten Gewindefahrwerk z powiększonymi wymiarami koło, standardowych łożysk łącza Cupbereifung, Unibal na tylnych wahaczy i sterowany o 1,5 stopni tylnej osi. W zależności od szybkości obsługuje zarówno zwinność i stabilność, a to z kolei wspierany przez równie aktywny jak adaptacyjnego Aerokit - trzeci punkt elementarną.

Oprócz ręcznie regulowany tylne skrzydło są elektryczne elementy napędowe sterowane w okolicy dziobowej używany. Są to, dla rolety w płaszczu i obecny wzrost oporu powietrza zamkniętego stanu, a tylko otwierać, gdy wymagane termicznego. Z drugiej strony znajduje się poniżej rozdzielacza, płyta węgla od 80 km / godz wystaje o około 40 mm w dół. Celem: aby wygenerować efekt Venturiego, tj ssania samochodów na drogach. Dokładne wartości AMG chce nie wybulić, tylko że Vorderachsauftrieb zmniejszając 250 km / h: około 40 kg.

I gdzie to wszystko prowadzi? Więc, na małej toru Hockenheim czas ramka zostaje znacznie poniżej 1,5 sekundy AMG GT S, ergo w obszarze żądane razy jednej ósmej.

Mercedes-AMG GT R Fot MercedesIn 3,6 sekundy wychodzą od zera do 100 GT R, maksymalna prędkość osiągana na 318 km / h.

Jego premiera Mercedes-AMG GT R w ekskluzywnym kolorze „AMG Magno zielone światło” na Festiwalu Prędkości w Goodwood. W handlu chodzi dopiero w marcu 2017 roku na zamówienie to jest od dnia 21 listopada 2016 roku, podstawowa cena wynosi 165,410 euro.

Mercedes-AMGR GT
silnik:V8 biturbo m. z bezpośrednim wtryskiem
przemieszczenie:3985 cc
moc:585 KM
na6250 / min.
Maks. Moment obrotowy:700 Nm
na1900 do 5500 / min.
skrzynia biegów:7-biegowa podwójnym sprzęgłem
dysk:tylne koło
0 - 100 kilometrów na godzinę3,6 s
V-Max:318 kilometrów na godzinę
Stosunek mocy do masy:2,66 / 2,79 kg / PS *
waga:1,555 / 1,630 kg *
zużycie:11,4 litra / 100 km
Emisja CO2:259 g / km
*bez kierowcy / sterownika z (75 kg)
Więcej o Mercedes-AMG GT

Subaru WRX STI z nowej płyty: 600-konny Subaru podbija Isle of Man

Subaru of America dostosowane razem ze specjalistycznym Prodrive WRX STI na Isle of Man TT - z sukcesem. Z nowych aerodynamiki, nowe podwozia, usztywnione podwozie i dwukrotnie wydajność samochodu wyścigowego ustanowił nowy rekord na niebezpiecznej trasie.

07/06/2016 Andreas Haupt 2 komentarze Napędzany

Rekord wyniósł 19 minut i 26 sekund przy średniej prędkości z 116.47 (MP / h 187,44 km / h). Kierując kierowca rajdowy Mark Higgins w nieco zmodyfikowanej 2015er Subaru WRX STI w czerwcu 2014. Dwa lata później, Subaru chciała zaoferować ten rekord na Isle of Man TT. Ponownie Higgins w kole. Ale tym razem z konwertowane do samochodu wyścigowego WRX STI. Więcej na ten temat później.

Wyścigi WRX STI do 290 kilometrów na godzinę

Po pierwsze, radosna wiadomość dla Subaru. Rekord próba zakończyła się sukcesem. Higgins manewrował Renner w 17.35 minut nad 60,725 kilometrowej trasie. Odpowiada średnią prędkością 207,17 km / h na Isle of Man TT oczywiście drogi, która zasłynęła motocykli i jest klasyfikowany jako wysoce niebezpieczne.

Na biegu rekord Prodrive włączony imieniu Subaru WRX STI Ameryce po lewej stronie. Specjalista od Banbury, Anglii, zbudowany silnik 2,0-litrowy czterocylindrowy w drzwiach zamiast 2,5-litrowy, czterocylindrowy. blok silnika i głowica cylindra była podobna seria. Z tego maßschneiderte Prodrive wał korbowy, tłoki, pierścienie i wałki rozrządu. Sprężarka z Garrett daje czterocylindrowy do prawej punch, a zwiększa moc do 600 KM i 800 Nm momentu obrotowego. Podczas Rekordruns samochód wyścigowy, według Subaru pojechaliśmy około 550 KM, który był ze względu na wysokie temperatury.

Atak Subaru WRX STI Time - Isle of Man TT - Record Zdjęcie: Subaru of America Mark Higgins circumnavigated 60.725 kilometrów długi utwór w 17.35 minut.

Siła przesyła półautomatycznego sekwencyjnego sześciobiegową przekładnię z XTRAC. Różnicowy centrum przesuwa się pomiędzy dwiema osiami, gdzie każda obsługiwanych mechanizm różnicowy o ograniczonym poślizgu i maksymalną przyczepność na każdym kole świadczenia. Prędkość maksymalna jest arkusz danych 290 kilometrów na godzinę. Waga spadła z ponad 1500 do zaledwie 1175 kg. Prodrive wyrzucił tylnym siedzeniu, ale zainstalowany dla bezpieczeństwa stalowej klatce. Podwozie wzmocnione specjalisty - w szczególności w punktach mocowania do zespołu napędowego i zawiesin. Nadkola zostały poszerzone tak, że wycieki wyścigowe Dunlop (245/18) pasują.

Pakiet aerodynamiczny składa się z tylnym skrzydłem i przedni splitter. Dla wymagającego oczywiście modyfikowany Prodrive, podwozie. Czterostronnej regulowane amortyzatory są z zbierając.

W naszym pokazie slajdów pokażemy rekord WRX STI.

Więcej o Subaru WRX

Touring Superleggera Bentley Continental Latanie gwiazdkowy Genewa: wersja kombi z GTC

Włoski coachbuilder Touring prezentuje w Genewie oraz w Villa d'Este z wolnymi Gwiazdy wersja kombi z Bentley Continental temu. Przekształcenie Continental GTC do kombinacji sięga żądanie kolektora rozpuszczalników. Ceny zaczynają się od 590.000 euro.

05/03/2010

Siedziba firmy znajduje się w pobliżu Mediolanu Założona w 1926 firma Touring nie jest obcy dla przemysłu. Między innymi Włosi wynalazł słynną „Superleggera” koncepcji: oparta na ramie kraty pozwala na wykorzystanie aluminium i magnez częściowo konstrukcji pojazdów bardzo lekkie. Między innymi, BMW 328 Mille Miglia pojawiły się od 1940, jak również różnych modeli Ferrari pod egidą Touring. Inne modele były Alfa Romeo 1900 Sprint, Lancia Flaminia coupe, Aston Martin DB5, Lamborghini 350 GT i 400 i Maserati 3500 GT i 5000.

Na Geneva Motor Show 2010 jest obecnie stworzenie nowej trasie przed powrotem do bardzo specyficznych wymagań klienta. W 2008 roku kolekcjoner zwrócił się do rezydenta w firmie Milan i wyraził chęć połączenia Bentley Continental.

Podobny projekt został wdrożony w 1966 roku z prototypem Touring Lamborghini Latająca Gwiazda II 2008 zadebiutował na Geneva Motor Show, Maserati A8 GCS Berlinetta na podstawie Maserati Quattroporte.

Do 1.200 litrów objętości ładunkowej w Krajoznawczy Bentley Continental Latający Gwiazd

Jako podstawę do Bentley kombi Mediolanu, Bentley Continental GTC Cabrio wybrany. Od słupka A nie pozostało więcej arkuszy na drugą. Touring zbudowany tył Continental do zera. Dłuższy dach, drzwi aluminiowe i modyfikowane elektrycznie otwieranie tylnej klapy dokonać otwartego od góry brytyjski Bentley Continental Latanie Star. W tym celu, inżynierowie przechodnie wzmocnione tylną ramy. Zostały one obsługiwane w tym przedsięwzięciu nawet przez techników Bentley.

Nowo zaprojektowana komora tylna świeci składane tylne siedzenia i zmienną, do dwóch metrów długości przestrzeni ładunkowej, która pokryta jest skórą. Na życzenie tu specjalnie przystosowane bagaż dodaje milimetr wewnątrz przedziału dużym bagażem. Te ostatnie jaskółki po rekonstrukcji 400-1200 litrów. Dla nie-złożeniu siedzeń Touring Bentley Continental Latająca Gwiazda powinna znaleźć miejsce dla maksymalnie czterech toreb golfowych w bagażniku.

Ważne było dla projektantów, kierowany przez 32-letnich belgijskich Louis de Fabribeckers że typowe cechy Bentley zostały zachowane. Z tyłu, owalny otacza tylnych świateł przypominają znanych modeli Bentley hatchback z lat 50-tych. Widok z boku dominują płaskiej linii dachu i wnęki kół. Wnętrze Touring Bentley Continental Latająca Gwiazda ubrana Włochów wykonane z dwukolorowej skóry.

Bentley Continental Touring Latającej Gwiazdy: silnik W12 z maksymalnie 610 KM

Pod maską, wszystko pozostaje takie samo: Istnieje możliwość wyboru 560 KM sześć-litrowy W12 GTC, który wysyła 650 nm do wszystkich czterech kół. Dla podkreślił energiczny Nomenklatury przyjemności alternatywnie przycięte do 610 KM silnika dwunastu cylindrów o Bentley Continental GTC Speed ​​do wyborów.

Touring położy Bentley Continental Latający Star jest limitowana edycja 20 pojazdów w Kilonii. Jednak cena bazowa 590.000 euro może być jedynie wskazówką. Każdy klient może mieć swój model indywidualnie. Usługi dla połączonej sposób przyjmuje wszystkie warsztatu Bentley. Dodatkowo, pełna gwarancja fabryczna pozostaje nienaruszona.

Więcej o Bentley Continental

BMW Miasto i mini BMW od 2014: Konkurs BMW do A-klasy i Audi A1

Na Geneva Motor Show, Audi A1 będzie świętował swoją premierę w 2013 roku, Mercedes walki z nowymi około czterech metrów długości Mercedes A-Klasa, 2014 BMW będzie pchania z dwóch modeli pod BMW serii 1 na rynku premii małego samochodu.

27/01/2010

Jak nowy Mercedes A-Klasa i małe BMW posiada również własny opracowany silników trzycylindrowy - zarówno na platformie Mini, lub jeśli jest to zbyt drogie, na zasadzie kupił Platforma napędem na przednie koła. Usługi w zakresie od 90 do 170 KM

Rozproszone warianty będzie także wersja hybrydowa. System start-stop jest standardem.

BMW Miasto jako wybitny projekt, gałąź
 
Jako inny model w klasie kompaktowej, BMW zaoferuje BMW City, który jest znany jako projekcie komunikatu. Również cztery metry długości i może pomieścić cztery osoby ten pojazd nie ma nic wspólnego ze wspomnianym już entry-level BMW. BMW Megacity Vehicle, oficjalna nazwa, będą stanowić wysokim udziałem lekkich elementów zawartych i pomieścić Elektryczny układ napędowy BMW ActiveE. W ten sposób z silnikiem elektrycznym 125 kW, 250 Nm, a akumulator litowo-jonowy, chłodzoną cieczą, w zakresie od 160 km.

BMW Miasto z układu napędowego BMW Concept ActiveE

Silnik na wystawie w Detroit BMW Concept ActiveE prezentowane waży około 1800 kg, BMW Megacity jednak będzie znacznie łatwiejsze. Jasne, jak BMW zamierza umieścić baterię w kompaktowym BMW, jednak. BMW Megacity jest przeznaczony do metropolii i zatrzymuje się obok wyrafinowanych technologii multimedialnych różnych aparatów elektronicznych za przejazd w miejskiej dżungli gotowy. Na platformie małego BMW będzie śledzić dwudrzwiowy samochód elektryczny nadchodzi w 2014 roku początkowo jako czteromiejscowy na rynku kolejnego wariantu modelu, później dwumiejscowy jest do naśladowania.

Dalsze informacje na temat strategii modelowej BMW są w Aktuellen edycja Auto Motor und Sport, Issue 5, od 28.1. w kiosku.

Inne tematy w tym numerze:
- Wybór czytelników: The Best Cars
- Jazda Zgłoś BMW 5
- Fahrbericht Aston Martin Rapide
- Zapisywanie mistrz w klasie kompakt


Sonda Która premia mały samochód chcesz kupić? Audi A1BMW Miasto Mercedes A-Klasa Mini Żaden z tych modeli Leista I nie obchodzi wyświetlana więcej o BMW